Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek melyik vált be hasfájás...

Kinek melyik vált be hasfájás ellen (Papaverin, Infacol, Espumisan, Gripewater. Stb)? Espumisanból és a Papaverinből mennyit adjak és hányszor egy nap? Lehet egyszerre ezeket alkalmazni? 1 hónapos a baba

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem Infacol vált be,papverint csak akkor adtam,ha nagyon kellett,de inkább elég ritkán:) Nem akartam nyugtatózni a babáimat. Espumisant,gripe watert nem használtunk.

Néha a pocijukra tettem a felmelegített szőlőmag-párnát,sztem az is hatott néha.Sokszor olyankor hallgattak el.

4 hós ikres

2011. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
espumisan, de én higítottam babavízzel és nem is 25 cseppet adtam, ahogy a dobozán van. elég volt 10-15 is és azonnal jött a puki, büfi.
2011. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia.mi mindent kipróbáltunk és csak a sab simplex csepp segitett.előtte kész rémálom volt....
2011. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az Infacol bejött, és néha lázmérőzés pluszban. Mást nem próbáltunk.
2011. jún. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyik se jött be. A GW-től sugárban hányt, a többi csak simán nem használt semmit. Ami valóban segít az a szélcső.
2011. jún. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekünk a Gripe Water vált be.Az infacol nem használt

2011. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia nekünk az Espumisan vált be.Minden étkezés előtt kapott belőle 20cseppet.Szerintem egyszerre csak egyet próbálj ki és legalább 3-4 napig alkalmazd.Ha nem válik be akkor próbálj másikat.
2011. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,több napig kell egyet,hogy kedrüljön használ-e,tudom nem könnyű várni,talán a babycalm csepp a leggyorsabb,próbáld ki,ha nem jött be semmi
2012. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!