Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél doboz sört megittam,...

Fél doboz sört megittam, ettem mellé rendesen, ez ugye nem káros, ha utána másfél órával szoptattam?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 24. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

komolyan nem bírod ki pia nélkül?


minek vállaltál akkor gyereket?

2020. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kérdeztem ilyet?
2020. ápr. 24. 20:05
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem lesz semmi baja.
2020. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Semmi baja nem lesz, én ritkán megiszok 1 dl házi vörösbort elalvás előtt. Én is szoptatok. :)
2020. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sosem iszom...alkoholmentes volt elővéve nekem, pohárba töltve. 2 órája izzadtam a fasírtok felett, kezembe akadt a nagy pohár sör, lehúztam. Utólag szagolgattam, hogy baszk1 ez alkoholos volt. Egész este figyelgetem a babát, hogy tuti jól van-e. Elég szarul érzem magam így is...
2020. ápr. 24. 20:17
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
En is szoptatok, hetente egy doboz barna sört megiszok, nem is véletlenül, hanem mert nagyon szeretem, biztos itt engem is szetszednének :D semmi baj nem volt még ebből, nekem nincs emiatt rossz érzésem, vannak akik tejszaporitasnak is ajánlják/isszák a sört. Alkalomadtán egy kevés, nem tul erős ital még nem art meg!
2020. ápr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Nyugi, most már ne figyelgesd (legalábbis emiatt ne), tényleg nem lesz semmi baja. Én is iszok néha egy-egy pohár bort szoptatás mellett.
2020. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

Alkohol mentes. Semmi baja nem lesz. Sőt a sör egyeseknek serkenti a tejet.

Én kalamalzt ittam szoptatás alatt. (gyengébbek kedvéért alkohol mentes)

2020. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A tej alkoholtartalma pont ugynannyi, mint az aktuális véralkohol szinted.

[link] - itt ki tudod számolni.

Nekem kb. 2 óra kell fél pohár után és teljesen kiürül (nem kell szoptatás után kifejni a tejet), lehet neked kevesebb.

2020. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*előtt
2020. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!