Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél hónapja nem alszik a 6...

Másfél hónapja nem alszik a 6 és fél hónapos babám rendesen, csak félórát vagy egy órát alszik este maximum. Egyszer csak hátról hasra fordul és szerintem arra ébred meg ha hasra teszem le akkor meg visszafelé fordul. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2016. febr. 23. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
fogzás, mozgásfejlődés
2016. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mozgásfejlődés szerintem

én mindig azt mondom ... majd túl leszünk ezen is...

ismerem a gyermekem és ha másképp viselkedik mint ahogy szokott akkor szoktam ezt mondani!

2016. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 hónapos és sokkal kevesebbet alszik kb egy hete, állandó jelleggel arra megyek be, hogy nem úgy van, ahogy "hagytam". Hason alszik és mindig háton van. Őt a hátán képtelenség egyébként elaltatni. Tetszik neki a fordulás, ébren is állandóan gyakorolja így szerintem azért nem alszik hajnalban sem. Nem tudom meddig tart ez az állapot. De nappal is nagyon nehéz elaltatni. Nem a foga, jókedvű hajnal 5-kor is amikor felkel. Nem is beteg.. úgyhogy tényleg csak erre tudok gondolni.
2016. febr. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. A fiam nemsokára 8 hónapos és az utóbbi időben háromszor arra kelek fel éjszaka, hogy hasra fordult és fent van. Eddig frankón átaludta az éjszakákat vagy maximum egyszer kelt fel. Borzasztó nehéz, mert én nagyon tudok aludni. :-) Remélem hamar vége lesz...
2016. febr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!