Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Másfél éves babám...

S. O. S. Másfél éves babám nem eszik rendesen és nem is hízik. Mi lehet a baj? Járt így valaki?

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én Drágaságom se igazán eszik, de születése óta. Szenvedés minden etetés, még a mai napig. Fél éves koráig csak álmában tudtam etetni, gondolhatod. A hozzátáplálás sem hozta meg az eredményt még mindig ott járunk hagy egy étkezésre max. egy fél kávéspohárnyi kaja plusz tápszer, mert az legalább mostmár lecsúszik. Ja amúgy egy éves múlt. Na ami egy kicsit segített nekünk az a Vitacolan vitamin, ettől egy kicsit jobban eszik. De ha nem kapja, mert elfelejtem akkor megint nagyon rosszul eszik. Eddig evett rendesen? Esetleg próbáljátok ki Ti is a Vitacolant.
2013. nov. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a lányom kb egy cinke kajamennyiségén él napokig. Nőtt, fejlődik, ügyesedik, de akkor is olyan picinek tűnik, mint egy éve. Gyümölcsöt falja kétpofira, meg pár normális kaját azon túl semmi...

3éves

2013. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az hozzá tartozik a történethez, hogy augusztusba benyeltünk a Balatonon egy kis kalicit. Két hétig fosott a gyerek. Két hónapja benyeltünk rota vírus. szintén ment a hasa a gyereknek.Azóta jó az emésztése, de nagyon keveset eszik az én megítélésem szerint. Esetleg valakinek még valami ötlet?? Ja és adom neki két hete a béres cseppet meg kapja a Flavon kids-et. És semmi változás??
2013. nov. 23. 13:56
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyébként mennyi a súlya, mert lehet, hogy tök ideális, csak éppen amit eszik, azt le is mozogja.

Nálunk is volt nyár végén egy jó kis 2hetes kalici.... én fiam augusztusban volt 1,5éves. Én is kicsinek látom, most 21hós 85cm és 11kg. De mondjuk sose volt kis husgolyó, pici babának sem. vannak napok, amikor jól eszik, vannak amikor alig-alig. Kb havonta 100-200grammokat hízik.

2013. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt,nem volt semmi étvágya,nem hízott.Kiderült,hogy vashiánya van. Most már sokkal jobb a helyzet,amióta kapja a vasat.
2013. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is a választ. Az én kisfiam 17 hónapos. 82 cm és 10,3 kg. Sosem volt ducika. 48cm és 3100g a születési paraméterei.
2013. nov. 23. 21:34
 7/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok,

17hósan a fiam 82cm és 10,35kg volt, 3050grammal és 49cm-vel született! :))))

2013. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából csak azért aggódok mert augusztus óta nem nagyon hízott a gyerek. Lehet hogy a paraméterei a korának megfelelő csak az eltelt négy hónap hízás nélkül egy kicsit aggasztó.
2013. nov. 23. 23:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha aggódsz a súlya miatt, akkor mindenképpen kérdezd meg a dokidat, azaz jelezd neki, mert azért 4hónap súlystagnálás tényleg nem jó! Nem biztos, hogy bajt jelent, de lehet pl egy vérvételből kiderülne, hogyha kell valami vitamin utánpótlás, vagy valami.

ÉN legalábbis ezt tenném a helyedben!

2013. nov. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 19hónapos lányom a tejen kívül szinte semmit nem hajlandó enni(reggel-este). Inni se akar igazán. Most próbáljuk a béres cseppet remélem beválik.
2013. nov. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!