Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok baba testápolót?

Ajánlanátok baba testápolót?

Figyelt kérdés
Kislányomnak nagyon száraz a bőre (kemény a víz nálunk sajna). Tudtok jó testápolót, ami nincs tele minedenféle káros anyaggal?
2020. ápr. 25. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
La roche posay lipkar baume ap+ csecsemőknek, én bőven kentem minden este 6 hónap alatt fogyott el, 400ml volt. Másodjára nem volt csak a ap+m és az már nem kifejezetten csecsemoknek való de lehet használni és az nekem nem tetszik annyira mint az első, sokkal jobb volt szerintem.
2020. ápr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szmuki ***** válasza:
Dora Natura,Nívea baby
2020. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Niveatól foltos lett a babám, de kicsit érzeleny a bőre
2020. ápr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Érzékeny
2020. ápr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogyhogy foltos?
2020. ápr. 25. 10:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Én Hipp testápolót használtam úgyszintén száraz bőrre, segített. Előtte gyermekorvos írt fel kenőcsöt, de semmire nem mentünk vele.
2020. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekünk sem volt jó a gyógyszertári.
2020. ápr. 25. 11:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Piros foltok lettek rajta, igaz mas niveat nem próbáltunk és az első alkalom után szinte egyből reakcióba lépett, többet nem használtuk. Pedig babáknak való.
2020. ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szmuki ***** válasza:
Lemaradt a nagy favoritunk a dove van kifejezetten illatmentes érzékeny bőrre. 1100Ft de sokáig elég. Nekünk nem volt semmi gondunk a níveával a Dora Natura is nagy favorit. Szeribtem olyat válassz amiről semmi rosszat nem hallasz biztos ami biztos!
2020. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!