Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan es mivel tisztitja...

Ki hogyan es mivel tisztitja a baba fulet bellul?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 25. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Belül nem szabad tisztítani még nekik. Kívül ugyanúgy fülpiszkával. Nekem 2 hónapos a fiam
2020. ápr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Belül semmivel nem szabad. A fülkagylót egy picit babaolajozott fülpiszkálóval ecsetelem hátul és a résekben.
2020. ápr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmivel tisztítani, a fülzsír magától kipottyan, ha összegyűlne, ellenben ha bármit dugsz bele, csak beljebb nyomod és attól tényleg eldugulhat. (Felnőtteknél sem szabad ugyanezért belülre belenyúlni a pálcikával vagy bármivel.)
2020. ápr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmivel

Tetrapelussal az ujjamon

Ennyi

2020. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát...pedig szabad és néha ajánlott is. Én megjártam a lányommal 9 hónaposan a fül-orr-gégészetet,mert nem jött ki a fülzsír és emiatt begyulladt a füle és be is lázasodott. Rengeteget ki szedtek belőle. Nekem azt mondta az orvos, hogyha jobban figyelnének erre a szülők, akkor nem lenne ennyi fülgyulladás a babáknál. Orvos ajánlotta az Akustone fülsprayt,amit 3 hónapos kortól lehet használni. Feloldja a fülzsír dugót és szépen kiürül tőle. Azóta mióta használjuk (nem napi szinten), azóta semmi gond nem volt.
2020. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, szűkebb akkor anatómiailag a hallójárata. Normál esetben nem szokott gond lenni vele, de ha neki ilyen, felnőttként is hajlamos lesz rá. (Legalábbis egyik családtagunknak ilyen, felnőttként is bedugul neki félévente, akkor is, ha olajozza, a többieknek meg semmi baja, pedig mi nem pucoljuk belül semmivel se magunknak, se a gyerekeknek).
2020. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 librikus ***** válasza:
Sehogyan, semmivel sem! Orvoshoz kell vinni! Nekem 3 - 4 évesen fülgyulladásom volt. Édesanyám -jót akarván- piszkálta a füleimet, azóta is rosszul hallok.
2020. máj. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy van direkt babáknak szánt fültisztító, ami kiszélesedik, hogy ne tudd melyre nyomni. Azzal óvatosan simán lehet.
2020. máj. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!