Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki up&go pelenkát használ,...

Aki up&go pelenkát használ, hogy tisztítja a baba popsiját kaki után? És hogy keni be utána?

Figyelt kérdés
Nem bírok már kislányommal pelenkázáskor, mintha nyúznám, úgy nyüszít, ha hanyatt fektetem, szabályosan le kell fogni. Sajnos még mindig nem ritka a napi 3 kaki 14 hósan, így a reggeli pelust kivéve szinte mindig van kakija. Hiába használunk up&go pelust, ha a takarításhoz le kell fektetnem mégis..
2011. jan. 22. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak nyáron használtunk bugyipelust, mert ilyenkor egyébként le kell szednem róla a nadrágot, harisnyát, így semmi up and go hatást nem tapasztalok. Akkor adok rá, amikor olyan a helyzet, mindkettő kéznél van. Így aztán nyáron a kaki után gyakran ugrott a fürdőkádba egy popsi mosásos zuhanyzásra, aztán fel a bugyipelus.
2011. jan. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt egy ilyen időszak, csak éppen fogzástól volt hasmenése, és ha elfektettem, még a mellkasa is kakis volt. Úgyhogy minden ilyen esetben alul levetkőztettem, beleállítottam a fürdőkádba, és ott lemostam, miután levettem róla a pelust, nem popsitörlőztem.

Talán ez nálatok is megoldás lehet, kádba vagy zuhanytálcába beállítod levetkőztetés után.

2011. jan. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden kikészítve, popsi kimosva, pelus térdig felhúzva, bal kézzel két boka összefogva fenék félig felemelve, jobb kézzel krémezés, talpra állítás, gyors mozdulattal pelus felhúz! Pelenkázó törölgetés...

:(

2011. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is próbáltam már a csapnál, csak nálunk még az is nehezítő tényező, hogy még nem áll meg a maga lábán, szval tartanom kell félkézzel, tehát a kádba állítani nem tudom.. A bugyipelus egyelőre csak annyiban könnyebbség, hogy legalább a pelenkatépőzár illesztgetésének pár másodpercét megspórolom. De még az is megéri.
2011. jan. 22. 23:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, szerintem azért írtuk a kádba állítást, mert már 14 hónapos. Személy szerint nem gondoltam, hogy még nem tud állni. Háááát, akkor sajna nem túl sok ötletem van.
2011. jan. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, kicsit elébe mentem a dolgoknak pelenka ügyben, de már nem tudok mit kitalálni. (Szval ha támaszkodik, akkor áll már, így ha a nyakamba kapaszkodik, akkor azért tudom kezelni a pelusát, de a kádba még nem merném beállítani.) Ma is háromszor volt hiszti a három kakis pelus levételekor, úgy nyüszít közben, mintha az élete múlna rajta. Szörnyű ez a tehetetlenség, hogy nem tudok vele mit csinálni.
2011. jan. 22. 23:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Adj a kezébe valami érdekeset amivel babarázhat pelenkázás közben. Tiltott dolog is lehet,hisz úgyis látod mit csinál vele,a lányom mindig a pelenkázó környékén levő dolgokat szúrja ki magának és próbálja kibontani a testápolót,vagy valamelyik kenőcsös tubust. El van vele,amíg gyorsan tisztába teszem. Egyébként változó,van amikor hagyja magát,de van amikor erővel és gyorsan kell dolgoznom.
2011. jan. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
babrálhat!:D
2011. jan. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A kakis pelust ne próbáld lehúzni, hanem tépd el oldalt, és a nagyját a pelenkával le is törölheted!
2011. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!