Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek van napirendetek 2...

Nektek van napirendetek 2 hónapos baba mellett?

Figyelt kérdés
Az enyém eszik, alszik es sír. Nem erdeklik a plüssök, a játszószőnyeg semmi sem.

2020. ápr. 22. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
2 hónaposan persze, hogy nem érdekli, 8 hete még benned volt. Adj neki időt és magadnak is. Teljesen normális, ami történik, engedd el az irányítást, aludj, egyél és sírj te is! Sokat segít, nem viccelek!
2020. ápr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A síras megvan😑😊Köszi, akkor normális. Első gyerek és nem nagyon van tapasztalatom.
2020. ápr. 22. 19:09
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Én is ott szúrta el anno, hogy foggal-körömmel ragaszkodtam az irányításhoz, napirendhez, hogy "visszaállítsam" az életem. Bárcsak előbb rájöttem volna, hogy esélytelen és soha semmi nem lesz már olyan, mint előtte volt. El kell azt gyászolni, és előre kell nézni, egy új életszakasz felé, ahol bizony erőteljes hatással van a baba és az ő igényei. A sírás nem baj, sőt! Csökkenti a feszültséget, sokkal jobb, mint elnyomni. Ha eleget alszol, egyre jobban leszel,e zért amikor ő alszik, aludj, amikor eszik, egyél te is, és ha kikészülsz, engedd ki a feszültséget! Hamarosan egyre jobb lesz, addig pedig csak 1 nappal nézz előre, mindig csak 1 nappal! :) Jó lesz majd! ;)
2020. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Viccelsz? 7 hónapossal sincs. Öt ugyan már érdekli a játék de minden más is.
2020. ápr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Néhány hetes periódusokban változtak az igényei és a napirend is borult. Sodródj az árral és pici lépésekben próbálj hatni rá. Akkor se kenődj el, ha nem sikerül. Annyi esélyed lesz! Persze olyan kiszámítható többé nem lesz az életed, mint előtte volt.
2020. ápr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
4 hónaposak a fiaim, most kezd napirend lenni, de ezt is ők alakították maguknak.
2020. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt napirendünk. Az volt a rend minden nap, hogy ha elaludt, elaludtam. :D
2020. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is két hónapos. Minden nap más, de ő nagyon szereti a játszószőnyeget, sokat "beszélget" a logó cuccokkal, meg hasalni szoktunk, azt nem szereti annyira... Egyébként napközben csak rajtam alszik... így teljesen random minden, de olyan jó pörköltet meg sosem csináltam mint ma, hogy rám volt kötve a gyerek... xD én nem is próbálok napirendet csinálni, akkor eszik amikor éhes, akkor alszik amikor álmos és akkor is rajtam... már elfogadtam szerencsére este alszik a kiságyban (de azt is csak tizenegytől kb)

Ja de van napirend: este 7kor fürdés, utána 5 óra sírás-szopizás a program. 🤣

2020. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem is kell még hogy legyen. Bízd rá magad, szép lassan nagyjából 6 hónapos kora körül már lesz napirend amit ő maga alakít ki. Első gyereknél még nagyon könnyű sodródni az árral és figyelni az igényekre. (bár nekem még nincs második, de úgy feltételezem, hogy akkor már azért nem ilyen egyszerű).

Es ha kialakult a napirend az is folyton változni fog. Szóval valóban nem lesz olyan kiszámítható az életed mint korábban, de bele fogsz rázódni, és megszokod hogy egyetlen dolog biztos, és az a folytonos változás 🙈

2020. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2 hónapos korában álmodni sem mertem napirendről. A fürdés fix volt, minden nap ugyanabban az időben. Ennyiben ki is merült a dolog. :D
2020. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!