Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka akármilyen pelust...

Éjszaka akármilyen pelust adok a kisfiamra, MINDIG kifolyik jobb oldalt a pisi. Csak éjszaka van ez, és megőrülök, mert mire átöltöztetem, teljesen felébred. Mekkorát és milyet adjak ami tuti szívja a nedvességet?

Figyelt kérdés
2008. nov. 23. 02:10
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

ez tenyleg nagyon rosz lehet!

attol fugg hany honapost a gyerek! es milyen meretet hasznalsz es milyen markat??

2008. nov. 23. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk is ugyanez a gond. Hátul jobbra kifolyik a pisi a 4 hónaposomnál, ezért át kell pelusozni, amitől totál fölébred.

Én két mellből szoptatok és a 2 cici között pelusozok. Az első előtt túl éhes és türelmetlen, a második cici után pedig már bealudna és nem akarom a pelusozással kelteni.

2008. nov. 23. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy mérettel nagyobb Pamperst adok éjszakára mint nappalra még nem folyt ki soha
2008. nov. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a pampersel sosem volt ilyen gondom.A korának megfelelöt adjál,rendesen húzd meg a dereka´n,ne hagyd laza´ra ..
2008. nov. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nappal pamperst használok, mert vékony és könnyebben mozog benne napközben.

Éjszakára Huggies vagy Libero, mert vastagabbak és végig gumis hátul a derekuk és jobban illeszkedik a babára. Eddig még nem folyt ki semmi, sem éjjel, sem nappal :)

2008. nov. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is mindig kifolyt a pisi, amíg nem jöttem rá a helyes technikára: úgy kell ráadni a pelenkát, hogy a széle pontosan a 2 comb "hurka" közti bemélyedésre illeszkedjen, akkor nem fog kifolyni a pisi. Mi Liberót használjuk éjszakára, de jó a Huggies vagy a narancssárga Pampers is.
2008. nov. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egy mérettel nagyobbat adok rá éjszakára,Liberot vagy Huggiest.
2008. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor itt egy ellen példa: kezdtük a Pamperset ha eggyel nagyobb akkor is kifolyt,Liberó szintén ,Huggist használjuk most ,de ebböl is kijött már a pisi és a kaki is ,úgyhogy megértelek én is olyan mérges vagyok , hogy legszivesebben irnák a gyártónak egy szavtos levelet , mert már nem tudok mit használni.

Lehet valami olcsó és kevésbé világmárka jobb lenne!Próbáltál e már Tescóst vagy dmest?

2008. nov. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Huggies pelust használok, éjszaka sosem folyik ki belőle a pisi (kaki nincs éjszaka). Arra jöttem rá, hogy a kisfiamnak nagyobb pelust kell használni, mint ami fel van tüntetve a peluszacsin. Ezt úgy értem, hogy most az 5-9 kg-os gyerekre valót használjuk, de váltok nagyobbra, mert a kisfiam most 8 kg, és most kezd kifolyni a pisi. Amikor 4 kg lett, akkor kezdtük el használni ezt az 5-9 kg-os gyerekre valót, és idáig teljesen rendben volt. Persze, előfordul, hogy kifolyik, de nagy átlagban nem, én elégedett vagyok vele.

Remélem, érthető voltam, és tudtam segíteni.

2008. nov. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!