Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik édesanyáknak való...

Melyik édesanyáknak való babás újságokat érdemes járatni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az Anyák lapját szoktam venni, de nem járatom, a kézbesítésnél sokszor gond van, és ha nem érkezik meg, nem igazán tudsz reklamálni. Én nem vagyok híve az előfizetésnek. Inkább megveszem, ha kell, megnézem, abban a hónapban milyen témák vannak benne, ha érdekel, megveszem.
2010. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az egyetlen, ami számomra használható az a gyógyszertári lap, amit ott adnak mindig, ha megjelenik. A többi tele van rengeteg fölösleges "tudással", ami gyakorlatilag reklám, vagy pletyiszintű információval.
2010. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a Kismamát olvasom, igaz, hogy sok a reklám benne, de sok hasznos is van. MEg az elveik egyeznek kb az enyémekkel.
2010. júl. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok, nekem jár is a kismama és nem votl gond eddig a kézbesítéssel.
2010. júl. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sem jött be. A cikkek szerintem csak felszínesen érintenek egy-egy témát. Akkor inkább már az interneten keresgélek. Illetve míg kisebb volt, sokat nézelődtem a babás fórumokon, s ha valami felkeltette az érdeklődésemet, utánaolvasta szintén az interneten.

A patikai babás magazint viszont én is szeretem, bár abban is van bőséggel reklám.

2010. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Babapatika magazin, ingyenes
2010. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyiket sem! Felesleges pénzkidobás, illetve a babapatika nem, de az ingyenes.


Egy darabig vettem néhányat, de valahogy mindig olyan érzés fogott el tőlük, hogy nem vagyok jó anya, mert ezt--azt nem úgy csinálom, vagy nem megfelelő készségfejlesztőket veszek, vagy 200 000 ft-os babakocsiban tolom stb. Kb másfél éve ki sem nyitottam egyet sem. Inkább a neten nézelődöm.

2010. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azt sajnálom, hogy nincs külön terheseknek és külön anyáknak szóló magazin. Most, ha megveszek egy Kismamát vagy Anyák lapját például, a fele a terhességről szól, ami engem már nem érdekel, inkább a babákról olvasnék többet. Így meg nagyon drága, hogy a felét el sem olvasom. Most már én is inkább az internetet részesítem előnyben.
2010. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!