Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák mindenki kapott a...

Kismamák mindenki kapott a védőnőtől újságokat? Én nem, de szinte minden kismama mondja, hogy vannak benne kuponok. Kellett volna kapnom? Mert kérni nem fogom.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Mi az, hogy "kérni nem fogom" - ha ennyire hülye vagy, akkor nem tud rajtad senki segiteni!
2010. ápr. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha megveszed az anyák lapját havonta (470,-Ft körül van) vannak benne kuponok minden számban. a védőnő is ennek a mintaszámát adja.


27 hetes km

2010. ápr. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak egszer kaptam mikor kiderült hogy terhes vagyok, abban van a felicitas átvevö, azota nem kaptam semmit, már 27 hetes vagyok. szerintem mond a védönödnek hogy kéred, mert különben nem tudod majd kiváltani a felicitas csomagot se.
2010. ápr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én csak egy újságot kaptam tőle, amikor először találkoztunk, abban pl. nem volt semmilyen kupon.
2010. ápr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elején, amikor a Felicitas csomagot adta, abban volt egy Kismama magazin, meg egy Anyák lapja vagy Baba magazin, valamelyik.

De ezek régi számok, azokkal a kuponokkal semmire nem mész már.

Az aktuális újságokban keresd, azokban valóban van pl. Brendon kupon.

Ha megengedsz egy megjegyzést: szerintem nem éri meg. Az újságokat sokáig olvastam, míg várandósságom előtt, aztán mikor babás lettem rájöttem, vagy baromságokat írnak, vagy csak egy szemszögből, vagy nagyon trendi a cikk vagy egyszerűen rövid, nem elég alapos. A Brendonos kupon nekem nem kellett, mert szerintem indokolatlanul magasak az árak és ahol mi lakunk, az összes eladó bunkó. Sajnos jobb szót nem találtam rájuk még.

Szóval, ha tudod, nézd át a magazint, hogy érdemes-e megvenni, mert én szépen lehúztam most őket, de azért 1-2 cikk hasznos is volt.

Szép babavárást!

2010. ápr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló!! hogy te mekkora b...ko vagy!!
2010. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A várandósok kiskönyvét kérd el, abban van felicitas kupon, benne termékmintákkal, nekem jó volt, pl a kórházba is azt vittem.
2010. ápr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!