Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem eszik este 8-tól...

Ha nem eszik este 8-tól másnap délig a babám az normális?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete csinálja, hogy reggel egyszerően nem hajlandó enni, hanem csak vizet iszik, olyan jó 60-80 ml-t. Ez normális? Egyszerűen, ahogy a szájához teszem a tápszeres cuclit el kezd sírni. Második etetésre megeszi, mert nagyon éhes, sőt akkor sír érte, aztán a délutáni megint ilyen nyögvenyelős és az esti is. Hát nem tudom mi baja van. Biztosan azt mondjátok, hogy váltsak tápszert, de nem olyan egyszerű, mert ő egy gyógytápszert szik, mivel felmerült a tehéntej fehérje allergia, amiben én személy szerint nem hiszek, de nem merek neki mást adni. Evett már Milupát, azt nem nagyon szerette, a Bebától nem tudott kakálni, szóval már alig várom, hogy hozzátáplálhassak, kivéve, ha azt sem fogja szeretni :-)

Szerintetek normális, hogy egy 4,5 hónapos baba olyan max 600 ml-t egyen egy nap.


2008. nov. 23. 10:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Vizet adok neki napközben is!
2008. nov. 23. 10:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem teljesen jó így,sztem már elkezdhetnéd a hozzátáplálást(4 hósan lehet kezdeni)nagyon sokféle kaja van,amit adhatsz már ebben a korban.Fokozatosan vezesd be,hátha az megoldja a problémádat.2 gyerekes anyuka
2008. nov. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerinem sem jó így, hiszen még pici ahhoz, hogy ilyen huzamos ideig ilyen nehezen egyen. Amit előttem írtak, teljesen igaz, kezd el a hozzátáplálást, hátha azt jobban fogja szeretni. Gyümölcsök, zöldségek stb. Talán az is jó lenne, ha megkérdeznéd a dokit, hogy mi lehet az oka arra, hogy nem akar enni. Azért szerintem nincs olyan nagy baj, az a fontos, hogy iszik.
2008. nov. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az nem jó, hogy nem eszik reggel, de az össz mennyiség nálunk se volt többé és mégis hízott. Lehet, hogy beindultak a fogcsírák. A lányom a fogzás időszakban nem evett reggel, csak kb 60 grammot.
2008. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!