Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok nekem autósülést?...

Ajánlanátok nekem autósülést? Kinőttük a hordozót. Linkelnétek nekem? Max 40. 000-et tudnánk rászánni.

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
2010. júl. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Pont most néztem a kiemelt kérdésnél a linket.

Bizony nem mindegy, hogy a maradék 20.000-et másra is költhetném a kicsikémre. Feltéve ha tényleg jó ez az ülés.

Mi csak hétvégente utazunk a nagyszülőkhöz. Összesen másfél óra az út. Úgyhogy elvileg megfelelne.

Az sem utolsó, hogy dönthető. Elvégre a kicsikém még nem tud egyedül ülni.

2010. júl. 28. 16:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, nagyon szeretjük. És biztonságos is, jó középkategóriás ülés, nem az első, de a középmezőnyben benne van:) Már a keresztfiam is ilyenben utazott, és nekik még volt balesetük is (beléjük rohantak autópályán), és neki semmi baja nem lett (végigaludta szerencsére az egészet - jó az alvókája:D)
2010. júl. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van,nagyon szeretjük,nagyon kényelmesen elvan benne a kisfiúnk.persze nincs töréstesztje (ami nem azt jelenti,hogy rossz szerintem) meg hasonlók,nekünk ennyi tellett csak rá,de nagyon meg vagyunk vele elégedve és mi is nagyon ritkán használjuk.
2010. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Épp most írtam, hogy ilyenünk van, szintén a Bippánál vettük. Beleültettük a kisfiamat egy méregdrága ülésbe is, de feszengett benne, és egy perc után elkezdett izzadni (pont elég meleg is volt). Beleültettük ebbe, és csak nagy szemekkel bámult ránk. Szerinted melyiket választottuk? :)
2010. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek. Meg is rendeltem zöld színben. Rábólintott az Uram is......azokra a rövid utakra pont jó lesz nekünk, és nem utolsó dolog, hogy 25 kg-ig terhelhető.
2010. júl. 28. 20:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Lassan mi is szeretnénk venni egyet, mert kicsi lesz a hordozó, de még csak 9 hós a fiúnk. Neked mekkora a babád? Akinek ilyen van az lenne a kérdésem, hogy menetiránynak háttal is be lehet kötni? Köszi
2010. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem nagyon tudod bekötni menetiránynak háttal. Egyébként mi is kb. 8,5-9 hónapos kora körül vettük meg, azóta használjuk. Szóval 9 hónaposnak már nyugodtan, pláne, ha tud ülni.
2010. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Banyuci! Ha olvasol még kérlek írj nekem egy privit, hogy lássam az e-mail címed.

Nagy szükségem lenne egy pár infóra.

Köszönöm

2010. aug. 4. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!