Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készíthetném a krumplit...

Hogyan készíthetném a krumplit és a répát a babámnak h megegye?

Figyelt kérdés
Ti h készititek el?Már nincs több ötletem a védőnőm tanácsára tettem bele pici citromot igy sem eszi.Én eddig sima vízben főztem meg és a saját főző levével hígitottam lehetne már esetleg neki a levesből kiszedni?Most múlt 5 hónapos..köszönöm a segítséget...
2010. júl. 28. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kiveheted a levesből nyugodtan, de még a sózás, fűszerezés előtt. Ha nem ízlik neki így sem, próbálj meg valami mást adni. Eleinte az én fiam sem ette meg a répát, azt hittem már nem is fogja soha. De szerencsére most szépen eszi minden formában. 21 hós a fiam.

2010. júl. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én először a krumplit összetörtem és tápszerrel pépesítettem. Persze ha anyatejes azzal is lehet.
2010. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én almát szoktam hozzáfőzni, megédesíti a főzeléket, szívesebben eszi/ette meg így a babám. Amúgy nem is eszi meg az almát nyersen.
2010. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.igen már almát is tettem bele úgy pár kanállal evett de az sem igazan jött be neki.megpróbálom levesből aztán majd meglátjuk.de a tápis ötlet is jó köszi mégegyszer...
2010. júl. 28. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!