Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Halat hogyan készíthetném el...

Halat hogyan készíthetném el 10 hónapos babámnak és mennyit lehet belőle adni Neki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy nem leszek nagy segítség,de az én fiam a rántott halból szokott nassolni,kapott már sült hekket,kenyérrel uzsira,és nagyon szereti a DM-es halas tésztás bébiételt.

Szerintem,ha megfőzöd/párolod neki egy szem krumlival,vagy egy kis rizzsel,pici sóval,és egy kis zöldfűszerrel,az tökéletes neki.

2011. szept. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én lesütöm a halat neki, pici olívaolajon. Kenyérrel vagy főtt krumplival eszi. Nem eszik most még sokat belőle, mert alig van foga, de láthatóan tetszik neki.

Először üveges bébiételben adtam neki halat, mert féltem elkészíteni, de most már nem aggódok. Olyan halat veszek, amiben kevés a szálka (pl. édesvízi pisztráng) és jól átnyomkodom, hogy ha mégis kerülne bele szálka, akkor észrevegyem.

2011. szept. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!