Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért baj, ha egy másféléves...

Miért baj, ha egy másféléves anyás?

Figyelt kérdés
Anyám,szerint antiszoc mert mikor játszik ő felkapja puszilgatja,akkor nyafog és eltolja magát tőle. De ő nek veszi észre h az a baja h nem akarja h felvegyék,csakbelkönyveli h hisztis. Pedig nem extrémen az. Ha pl tv-zni akar és nem engedem akkor van h hisztizik de ezzel nem foglalkozom. De ha jobban megüti magát és jön bújni persze h felveszem.

2020. máj. 3. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
A 10 évesem is anyás....
2020. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Oh ezzel ne is foglalkozz.

Nálunk anyósomnak nem tetszik hogy anyás a 14 hónaposom. 😂 Tehet egy szivességet. Én vagyok vele 14 hónapja éjjel nappal, mégis kihez bújjon?

2020. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én 14 hónapos lányom pedig nagyon nem anyás és arra vágyom, hogy az legyen kicsit.

A nagyik féltékenyek.

2020. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ne foglalkozz vele csak féltékeny. Anyósom is az de tényleg velem van éjjel nappal, nyilván.
2020. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy a anyás, mégis milyen legyen? :) te szülted, te vagy vele mindi, te vagy neki maga a biztonság. Sosem értettem, miért baj az, ha egy gyerek ragaszkodik az anyjához. Nekem anyósomék mondják mindig azt, hogy elrontom a 7hónaposomat azzal, hogy folyton ölelgetem és még szopizik. Mégis mit kellene csinálnom vele? Elküldeni itthonról, hogy keressen már munkát? :D
2020. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen talán az a baj,h azt várja,hogy őt is annyira szeresse ragaszkodjon hozzá,mint hozzám..de ezt hogy gondolhatja? Rendszeresen találkoznak het 1szer, miért gondolja,h egyből a nyakába kéne ugorjon? Meg ha ő puszilgatni akarja , lányomnak hagynia kéne magát bárhol bármikor?? Van h tőlen sem igényli épp, nemhogy mástól.
2020. máj. 4. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!