Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom a m.héten töltötte...

A kislányom a m.héten töltötte a 3. hónapot. Sajnos a tejem nem elég (már a 2. hónaptól) ezért tápszert adok neki. Mikortól kezdhetem a hozzátáplálást? Mivel kezdjem?

Figyelt kérdés
2008. nov. 23. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos korától alma, őszibarack, sárgarépa, krumpli és sütőtök bevezetésével.
2008. nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Az ilyesmit miért nem a védőnővel vagy gyerekorvossal beszéled meg? Lehet, hogy sokszor idegesítőek, de azért nem puszira kapták a diplomájukat. Szerintem azért mert 4 hónapos kortól lehet adni ezt-azt, nem biztos hogy kell is. Még ha tápszeres is, az még mindig sokkal közelebb áll az anyatejhez mint a sütőtök. Lepontozhattok, de nekem ez a véleményem. Egyébként meg minden településen elérhető a védőnői szolgálat, pont azért hogy az ilyen kérdésekben tanácsot adjon az anyukáknak. Én sokkal jobban bíznék abban, amit ő mond, mint abban, hogy egy ilyen oldalon valaki névtelenül mond valamit...
2008. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tápszeres babáknál 4 hónaposan meg lehet kezdeni a hozzátáplálást,vagy 1 héttel előtte is,mert úgy is jó néhány nap mire megtanulja a kanállal etetetést.Az én kislányomnak is 4 hósan kezdtem adni ezt-azt,és 2 hét eltelt mire normális adagokat eszik.1 hét mulva lesz öt hónapos a babám,és naponta már csak 2-3-szor eszik tápszert.Szerintem természetes dolgokat is egyen,ne csak tápszert.A babaszoba.hun találhatsz recepteket.Remélem segíthettem,mert én is tanácstalan voltam ez ügyben.
2008. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2008. nov. 23. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!