Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis, hogy igy elszorakozt...

Normalis, hogy igy elszorakoztatja magat?

Figyelt kérdés
9 honapis a kislanyom, vagyis mostmar lassan 10 es amikor jokedvu es kipihent, gyakran csinal olyat, jatek kozben mondjuk, hogy elhablatyol magaban, neha meg nevetgel is es vN hogy olyan mintha a semmit nezne es nevet ra. Ez normalis?

2020. máj. 5. 07:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
Nem, biztos autista. Ezt akartad hallani?
2020. máj. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem, nagyon nem jó, hogy jókedvű! Azonnal vidd orvoshoz, biztos vagyok benne, hogy kórosan normális baba!
2020. máj. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Örülj neki 😆
2020. máj. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
13%
Ezt a bunko válaszokat.Az én babáb 5 honapos,néz a semmibe és nevet nagyokat.Mintha valaki szórakoztatná.Én hiszek aszellemekben és a babák látják 3 éves korig.
2020. máj. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Én is erre gondoltam, hogy a kérdező valószínűleg azt hiszi, hogy a gyereke szellemet lát😅
2020. máj. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Kedves elso te normalis vagy mar bocs?!😃 ertem h ironikusan irtad, de hogy a jo egbe jon ide az autizmus?!?! Pont tegnap lattam asszem egy kerdes ahol irta vki te vagy az a 73%os valaszolo aki mindenhol ezzel az autistazassal jon es tok lekezelo vagy.
2020. máj. 5. 09:44
 7/27 anonim ***** válasza:
86%

Nem az első volt, hanem én. De az autostázós nem én vagyok, csak nem volt kedvem leállni vitatkozni az ostoba pitsával.


Amúgy normális a gyereked, örülj neki, hogy elvan.

2020. máj. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%
Elég sok 73 %-os van, ahhoz hogy vádaskodj, de az igaz, hogy nekem (az elsőnek) a nemlétezőm is ki van attól, hogy "divat lett" minden teljesen normális életkori sajátosságban autizmust látni és itt jajongani. Erre ugrok.
2020. máj. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%
Ja és minden anyuka tudhatná, hogy életkori sajátosság, ha legalább egyetlen egy könyvet elolvasott volna a gyerekek fejlődéséről
2020. máj. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Hol nornalis dolog konyvet olvasni a baba fejlodeserol??? Sztem eleg keves anyjka teszi ezt meg, kisse tulkapas lenne. Boven eleg annyit tudni ami pl a statusz lapokon van.

Egyebkent nem tudhatod a hatteret annak, h ki moert aggodik ennyire.

En pl 13-29.hetig korhazban toltottem a terhessegemet magzatvizszivargas miatt, majd 29.heten koraszules beindult es megszulettek az ikreim, az egyik kosfiunkat elveszitettuk. Szoval uram bocsa’, de igen engem ezek a dolgok az atlagosnal aggodobba tettek, de igyekszem urra lenni rajta. Nem gondolom h egy ide kiirt kerdes olyan oriasi gaz lenne foleg h nem is autizmustol kerdezte szoval...

2020. máj. 5. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!