Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis, hogy igy elszorakozt...

Normalis, hogy igy elszorakoztatja magat?

Figyelt kérdés
9 honapis a kislanyom, vagyis mostmar lassan 10 es amikor jokedvu es kipihent, gyakran csinal olyat, jatek kozben mondjuk, hogy elhablatyol magaban, neha meg nevetgel is es vN hogy olyan mintha a semmit nezne es nevet ra. Ez normalis?

2020. máj. 5. 07:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
90%

Beállok, nem tudom, hogy hányadik 73 %-osként, de tényleg vicces vagy, kérdező! :)

Nekünk is volt miért aggódni, mert egy problémás szülés után tényleg (!) nem fejlődött normális ütemben a gyerekünk (nem is egy területen), de nem vártam a sült halat és közben paráztam, hanem elébe mentem és bizony elolvastam a vonatkozó szakirodalmat, hogy tudjam, hogy mire számítsak, mit kell figyelnem, mivel segíthetem. Nem lettem tőle szakértő, de megkönnyítettem vele a saját és a gyerekem életét is.

2020. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Akkor valoszinuleg teljesen feleseleges ez oldal es nem is ertem miert nem vmelyik gyermekneurologiai szakkonyvet bujjatok, ahelyett hogy itt logtok
2020. máj. 6. 10:35
 23/27 anonim ***** válasza:
73%
Válaszolni lógok itt, nem kérdezni ;)
2020. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
76%
Mert azokat már kiolvastam, ide csak röhögni járok.
2020. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Mekkora kretenek vagytok😂 latlak titeket magam elott...😂😂😂
2020. máj. 6. 21:22
 26/27 anonim ***** válasza:
69%

Az én babám már jó pár hónapja ezt csinálja, most lesz 8.

Nem értem, h mi a kivetni való, az h elvan, vagy a hangok, vagy h máshová néz?

Ők még másképp látják a dolgokat, nekik még a tapétán lévő pötty is vicces.

Pont tegnap olvastam :D

Az én babám tolyamatosan nevetgél , vagy sikítozik.

Ezt mind örömében csinálja, imádom :)


Én terhesség alatt éppen az aktuális fejlődési szakaszt olvastam és bizony, uram bocsá' de érdekelt annyira a babák fejlődése, h nem egy könyvet elolvastam és azóta is rendszeresen, pusztán kíváncsiságból, mert nagyon érdekesnek és izgalmasnak találom.

2020. máj. 7. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
36%

U.I.: én azt hittem, h mindenki olvas könyveket ezzel kapcsolatban, megdöbbentő, h nem, nem is ismerek ilyen embert.

Mármint ma korabeli anyukát, aki ne olvasna...

2020. máj. 7. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!