Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normalis altalanaos viselke...

Ez normalis altalanaos viselkedes egy 9,5 honapos babanak?

Figyelt kérdés
Kuszik, maszik, felterdel, nagyon sokat jon megy a lakasban, ha talal valamit megragcsalja, elkapirgal, ha megunja felveszem az etetoszekben adok akezebe valamit egy ideig elmatat vele. Sokat mondokazunk, igyekszem egyutt jatszani vele, de igazabol funkcionaisan nem hasznal semmit marmint jartkot meg nem tud hasznalni rendeltetes szeruen. Inkabb csak nezegeti innen onnan egyik kezbol masikba megkostolja. Adok-kapok jatekot meg nem tudok vele jatszani nem erti nem ad oda. Szoval hogy is mondjam olyan kis felfedezo tipus de neem tudom normalis ez igy ? Ja ulni meg nem tud

2020. ápr. 26. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális! Ne aggódj, minden baba más tempóban fejlődik. Én fiam csak 8 hónapos szóval nem tudom biztosra de az én fiam is ezt csinálja csak ő már feláll 3 hete(előbb állt mint ült)

De ő neki is a felfedezés és a rágcsálás a legfőbb játéka.

2020. ápr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális. Jobb, mintha csak azt csinálná, amit te akarsz és nélküled nem csinálna semmit.
2020. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális! Az enyém is pont ilyen, szintén 9,5 hónapos! Mostanában kezd megérteni dolgokat, pl dobozkára rátenni a tetejét meg levenni, könyvet lapozni, kihajtani az oldalakon a kihajtható képeket, most már kezd odaadni dolgokat, ha kérem, kezdi megmutatni, mit akar, pl ha letakarom az arcomat, ő lehúzza a kendőt, majd dugdossa vissza, kérve, hogy csináljam újra. De ez kb 2 hete kezdődött nálunk, előtte ugyanez, mint nálatok.

Meg az idő nagy részében még most is ugyanez.

2020. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

“Mostanában kezd megérteni dolgokat, pl dobozkára rátenni a tetejét meg levenni, könyvet lapozni, kihajtani az oldalakon a kihajtható képeket, most már kezd odaadni dolgokat, ha kérem, kezdi megmutatni, mit akar, pl ha letakarom az arcomat, ő lehúzza a kendőt, majd dugdossa vissza, kérve, hogy csináljam újra.“


Ilyesmi dolgokat hianyolok igazabol egyalatalan semmi ilyesmit nem csinal

2020. ápr. 26. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd fogja ne aggódj ezen. Ennyi idosen ezt tudják. Úgy tenylegesen játszani jóval kesobb lehet velük. Az enyém masfel éves mostmar nagyon kis klassz dolgai kezdenek lenni. 9 honaposan o is ennyit csinált. Megegyszer ennyi és érteni fog rengeteg mindent amit mondasz mutogatni fog lehet beszélni is és nagyjából rendeltetésszerű használni a jatekokat ha épp kedve lesz hozzá.
2020. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!