Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9,5 honaposan kaphat kivit,...

9,5 honaposan kaphat kivit, epret MAG NÉLKÜL?

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 11:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ezeket hagyd egy éves koráig.
2020. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
72%
Mégis hogy akarsz neki epret adni mag nélkül??
2020. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
Epret másfél éves kortól lehet.
2020. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Atpassziroznam ugy, nagyokos:) de ha ugy se lehet akkor persze nem
2020. máj. 5. 12:09
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Szia! Kivit nem tudom mikortól ehetnek, nekem 15 hónapos a kisfiam és epret csak jövő nyáron adok neki, mert elvileg 2 éves kortól lehet. Bár valaki írta hogy 1,5 éves kortól. 9,5 hónaposnak viszont sehogy se adnám.
2020. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is várj vele jövő tavaszig. Kivivel is várnék,másfél évesemnek adtam nemrég nem igazán szerette és lehet hogy a hasa is fájt tőle szóval egy darabig még azt is hanyagolom-hanyagolnám a helyedben is. Egyébként ha úgy megpucolod az epret mint pl. egy almát úgy lehet mag nélkül adni az epret( ezt az egyik válaszolónak üzenem) csak úgy marhára pocsékolós az egész
2020. máj. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Ma kaptam meg a legújabb hozzátáplálási táblázatot. Kezdésnek 5-6hósan írja az epret.
2020. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Az lemaradt, hogy a kivit is.
2020. máj. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Nyugodtan. Az allergén a mag, a többi értékes tápanyag. És egyébként sem biztos, hogy lenne bármi baja a magtól, pont tegnap beszélgettem anyuval, hogy nekem is adott már 8 hónaposan, mert pont akkor jött be a szezon és volt friss, akkor nem tiltották még, nem is lett semmi baja. A gyerekek nagy százaléka semmit nem reagál rá, csak túl van misztifikálva.
2020. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Én simán adtam neki 1 éves kora előtt, pontosan nem tudom mikor de szerintem 7-8 hónapos korában lehetett akkor volt szezonja az epernek

Kiwit is kapott, szinte mindennap készítek gyümölcs salátát a kiwi szinte állandó szereplője, szóval azt is hamar kapott. Én ezeket soha nem magoztam ki, nem volt belőle soha probléma, de ha van a családban allergiás akkor inkább magok nélkül, ha nincs nem hiszem, hogy lesz baja tőle.

Amúgy valaki írta, hogy fájt a hasa a kiwitől, ha jól tudom hashajtó hatású, lehet emiatt fájt neki.

2020. máj. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!