Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 4 hónaposan keztem a...

Ha 4 hónaposan keztem a hozzátáplálást akkor mikor kaphat husit?

Figyelt kérdés
Most 5 és fél hónapos.Pár napja adok neki bébiételben.Én is főzhetem neki vagy úgy csak később lehet?
2013. márc. 14. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Bár nem tudom a pontos választ, de elvben nem az a lényeg, hogy mikor kezdted, hanem hogy az ő emésztőrendszere mikor elég fejlett hozzá.

Én még nem adnék neki.

2013. márc. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, te is adhatsz már neki, csirkemellet, pulykamellet kezdetnek.

Sőt, heti egyszer csirkemájat is, húslevesbe főzve. Ezért biztos lepontoznak, de mikor az én babám volt 5 hónapos 2010-ben, akkor 5 hónapos kortól lehetett adni csirkemájat, ha 4 hónaposan elkezdted a hozzátáplálást, de csak heti egyszer.

2013. márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi pont most olvastam egy hasonló kérdést.Azért aki akar válaszolhat.:)
2013. márc. 14. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Bár én imádom a májat, azért gondoljunk bele, hogy mi is a feladata?
2013. márc. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-6hósan lehet kezdeni a hozzátáplálást,csirke és pulykahusit kaphat már 4-6hósan is,de nyilván nem azzal kell kezdeni.Gyümik,zöldségek (répa,krumpli és majd idövel ehhez a husi szerintem.
2013. márc. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 5 hónaposan már adtam neki csirkemellet. Összefőztem a krumplival, répával, brokkolival, mikor mivel. Megvettem egyszerre kb.2 kilót és eldaraboltam olyan darabokra, ami egy adagra elég, bezacskóztam és mindig ha főzök akkor kiveszek egy zacsival.
2013. márc. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy 7 hónaposan lehet adni csirke ill. pulykahúst nekik.

Mi is 4 hónaposan kezdtük, nemrég töltötte a 6. hónapot, de én már hétvégén adni fogok neki, mert simán a zöldségpürékkel nem lakik már jól.

2013. márc. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!