Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti hol veszitek a...

Anyukák, ti hol veszitek a babaápolási termékeket, pelenkákat DM vagy Rossmann?

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a rossmannos negyedévente 4 10%-os kupon plusz egy 15% -os amik vegosszegi kuponok. Plusz egy 33% bármire és egy 33% saját termékre nekem elég meggyőző így en a rossmannbol szoktam.
2020. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pelust ott ahol a legjobb áron van. Van, hogy DM, Rossmann, de sokszor emagon rendelek nagy tételben amikor akciós.
2020. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rossmann, sokkal olcsóbb
2020. máj. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van amit itt, van amit ott
2020. máj. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pelenkát csak DM-ben,meg úgy általában ott szoktam havi egyszer bevásárolni.Néha Rossmannban is körülnézek,ha sürgősebben kell valami,mert az van közelebb.(Vidéken lakok.)Nekem jobban bejönnek a DM-es termékek.
2020. máj. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
DM-ből csak a pelenkát veszem, saját márkás Babylove. Ez vált be a lányomnál. Egy ideje bezárt nálunk a dm, így netről rendelem. Minden mast a Rossmannból veszek. Popsikrém, fürdető, fogkrém, stb. Míg volt dm,addig is a rossmannt preferáltam, olcsóbb, jobb akciók vannak, csak a pelus miatt jartam a dm-be, ráadásul lépcsős is volt a bejárat,babakocsival nehézkes volt bejutni (nem is értem hogy hogy nem kötelezték akadálymentesítésre - de ez most mindegy is). Popsitörlőből a Lidl lupilu sensitivet használjuk.
2020. máj. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
DM-ben.
2020. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!