Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a rossmann...

Mi a véleményetek a rossmann babydream pelusról?

Figyelt kérdés

Néztem a rossmann újságban mennyire akciós most. Kártyával ha minden igaz 34 Ft a 3as méret.

A kettesből volt mintánk, olyan rácsos volt belül de nem volt gondunk vele, nem tudom a nagyobb méret is ilyen e.


2019. jan. 8. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:

A termékmintával nekem sem volt gondom, de kaptunk ajándékba kb. egy éve két csomaggal, az egyiket nagy keservesen elhasználtuk, a másikat inkább eladtam... A pisitől olyan lett a pelenka, mint egy kőkemény medicinlabda, ilyet még nem is láttam, pedig három gyerekkel nagyon sokfélét kipróbálunk. A Rossmannos az ingyen sem kéne kategória.


(Amik nekünk nagyon beváltak, amit merek ajánlani: DM Babylove, Little Angels, Lupilu, zöld Pampers, Pomette). Ezek tényleg bírják az éjszakai 12-13 órát akár, nagyon ritka a beleset ezekkel)

2019. jan. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem az zavart , hogy borzasztóan érzett a pisi szag. Ráraktam a gyerekre, 20 perc múlva bűzlött a pisitől.
2019. jan. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Én tesómtól örököltem 1 fél csomaggal, hát, vészhelyzetnek jó. Mi Libero Comfortot használunk születése óta és nekünk nagyon bevált. Most múlt 2 éves és még mindig bírja a pelus a kiképzést. Az örökölt pelus a múltkor leszakadt róla, szó szerint. Csak akkor adom rá amikor este kakál egyet de már tudom h fürdésig nincs sok idő, addig kitart az is, estére úgyis libero.
2019. jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Az első kettő nem tudom miről beszél, de akkor ők biztos nem a szóban forgó pelust használták! Nekem 3 gyerekem van, évek óta ezt használjuk, néha a DM-est is, de mindig visszatérünk a rossmann-os pelenkákra, a célnak tökéletesen megfelelnek! A gyerekorvosunk ráadásul kimondottan a babydream sensitiv törlőkendőt ajánlotta még ekcémás bőrre is, mert annak a legjobbak az összetevői, a dm-es törlőkendő tiltólistás nála!
2019. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4-es, nem tudom, milyen alapon kérdőjelezed meg más SZUBJEKTÍV tapasztalait, hadd tudjuk már, mit használtunk... A rossmannos popsitörlőt nem tudom, hogy kevered ide, arra senki nem mondott semmi rosszat, ha hiszed, ha nem az a termékük nagyon bevált nekünk is, három pelenkásom van egyszerre, hidd el, nem sok ember kezében fordul meg egyidejűleg annyi peleneka és popsitörlő, mint az enyémben. Engedd már meg, hogy tudjam mit használtam és hadd legyen róla tapasztalatom, az alapján pedig véleményem.
2019. jan. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

4- es, már ne is haragudj de igen nagy bunkóság megkérdőjelezni más véleményét. Igen , ráadtam a gyerekrea pelenkát és 20 perc múlva bűzlött a lisitől.És nem , nem csak kitalálom, nekünk ez volt, ha neked nem , hát örülj neki!

Azt meg senki nem kérdezte , hogy milyen törlőkendőt használsz.

2019. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Most mit hisztériáztok? Igen, megkérdőjelezem, mert a rossmannos pelus igenis jó, aki mást állít, hazudik. Ti vagytok azok a tipikus anyukák, akiknek minden sz...ar, mindent kritizáltok, mindenért panaszkodtok és osztjátok az észt. Az ugyanolyan márkájú törlőkendőt csak megjegyeztem, hogy azt ráadásul gyerekorvos ajánlja, miért is zavar, hogy megírtam? Miért kell mindenbe belekotyogni? Inkább rakd sűrűbben tisztába szerencsétlen gyereket és nem lesz húgyszagú.
2019. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hazudsz te ...

Nekem amugy meg telik Pampersre, erről ennyit.

2019. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon büdös pisiszaga van, olyan pállott pisi szag, elég taszító. Emellett olyan keményre dagad, hogy egy lovat agyon lehetne ütni vele... Egyszer próbáltuk, soha többé.
2019. jan. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!