Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak se megy ma semmi?

Másnak se megy ma semmi?

Figyelt kérdés
Süvít a szél odakint, ilyenkor eleve tök nyűgös a babám, borús is az idő, így a nagyok is be vannak lassulva, nekem minden kiesik a kezemből, hisztis vagyok, szerintem kerülget a menzesz is...
2020. máj. 6. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én babám multkor volt nagyon nyűgos.Ma eszik,alszik. :))
2020. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 2 hete folyamatosan menstruálok, ha ez vígasztal. 😅 Szülés utáni első... A kislányom egyébként ma minden egyes evés előtt 10 percig fülsüketítően ordított bele az arcomba. Amúgy király ez a nap.
2020. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ezt miért csinálja?? Az enyém is szokta! Éhes, de elfordítja magát, ordít, keresgél, elkezdene enni, megint elfordul és üvölt. Aztán lehiggad és eszik...franc se érti.
2020. máj. 7. 13:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az enyém is ezt csinálja napok óta. Tegnap több, mint 30 percet ordított torka szakadtából délután evés előtt, azt hittem már elájul.. aztán hanyatt leraktam az ágyra, akkor abbahagyta, szájába tettem az üveget, és beverte a 130 ml-t húzóra. Mindenféle cselszövésekkel tudom egy hete kb megetetni. Szerencsére ha éjjel felkel enni, akkor nem kell harcolni vele. Remél elmúlik lassan, mert már görcsbe rándulni a gyomrom, ha tudom h nemsokára megéhezik. Altatásnál ugyanez, szinte mindig ordít mostanában előtte. Pedig nem várom meg h végkimerüljön, kb másfél óra ébrenlét után kezd álmosodni, az első jelekre viszem aludni, de ahogy leesik neki, hogy mit akarok, mintha az életéért küzdene, úgy kapálózik meg ordít a kezemben. De van h meg egyedül az ágyában alszik el. Nem egyszerű rajta kiigazodni, hogy mikor mi az óhaja. Pedig az első két hónapban konkrétan nem hallottuk sírni. Hát most megjött a hangja. :D
2020. máj. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!