Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek gyermeketeknek olyan...

Vennétek gyermeketeknek olyan bodyt, pólót, amin fénykép van (saját, szülők, kedvenc mesehős, neve, vicces felirat. )? Mennyi pénzt áldoznátok rá maximum?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Üzletet nyitnál?
2010. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Saját fotóját nem nyomnám rá a saját pólójára, de magamat sem. De más fotót igen, felirat is jöhet.

Tavaly csináltam is ilyet a férjem szülinapjára, body, elején apa szeretlek felirat, hátulján mint egy focimezen 30-as szám (szülinap), és a vezetéknév.

Én csak kicsivel áldoznék erre több pénzt, mint amibe a body, póló kerül. Egyszeri alkalomra, ünnepre, szülinapra, amúgy nem adnék rá ilyesmit.

2010. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Babákra szerintem aranyos a saját fotó, mesehős,neve.

A vicces feliratos bodyt, ruhákat a scamp-nél van, szerintem szeretik, mert minden babásnál látok legalább 2-3 db scamp cuccot és a minősége is kiváló.

Ha árulni szeretnél engem megkereshetsz...ha jó minőségű anyagokból csinálod és nem eget verő az ára! :)

2010. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, max 1000-1200 ft, de ha olcsóbb (800-900 ft) tutti többet vennék.
2010. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igen,ezzel szeretnék foglakozni,csak előtte érdeklődnék,hogy ki milyen összeget űáldoznba erre a célra,hogy egyáltalán megérné-e.

Köszönöm a válaszokat és várom a továbbiakat.


Ár?

2010. júl. 28. 22:27
 6/8 anonim ***** válasza:
A bodyt is nálad vennék vagy azt vinni kéne és te rárakod a kívánt mintát? Én csak olyan bodyt vennék ami nem esik szét egy mosás után, de a minta sem kopik le. Annyit adnék érte mint más bodyért, én 1200-2000 Ft között szoktam venni márkától függően.
2010. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tavaly párom a szülinapjára kapott olyan bodyt amin az ő képe volt, és hogy apa szeretlek.

3 body a tescoban 1100 volt+ a 3 vasalós matrica 1200.

Így kb. 750 volt egy body.

Ha készen van max 1000-1500 adnék érte!

2010. júl. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 poci-maci ***** válasza:

szia mi is szeretjük az ilyeneket. a teszveszen vettem házilag készített vasalhatós matricákat de mondanom sem kell hogy 3-4 mosás után a színe fakúlt meg pergett a széle vagy éppen hosszába repedezett szét. :(

amit én kiadnék 1 ilyen bady-ért az a minőségtől is függ!

900-1200

2010. júl. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!