Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tejfehérje allergiás babákna...

A tejfehérje allergiás babáknak csak az arcuk kiütéses? Vagy mik a tünetek?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert nekünk pöttyös lett az arcunk, és lehet hogy az akkor, tápszeresek vagyunk, Milumil Prosyneo-t használunk. holnap megyünk orvoshoz, de gondoltam hátha van Anyuka aki tud ebben segíteni
2020. máj. 10. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Véres hasmenés is lehet.
2020. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Változó. Lehet a nyaka meg a háta is. Unokahugomnak csak az arca volt. Kapott valami specko tapszert.
2020. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A fiam 4hónapos. Neki az arca és a hajas fejbőre volt ekcémás. Most úgy jártam, hogy rendeltem a férjemnek egy tejmentes tortát, végül kiderült, hogy aki csinálta laktózmentesre gondolt és sajnos a lába, keze és a háta is belobbant neki.
2020. máj. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kisebbik lányomnak kisebesedtek a pöttyök az arcán. A hasán hátán is lettek pöttyök. Nagyon fájt a hasa, véres széklete sosem volt. Ellenben zöld fosi igen.
2020. máj. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Zöld széklet nekünk is van, akkor az is azért lehet?
2020. máj. 10. 15:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Sok tapszertol lesz zöld a kaki.
2020. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért a kiütés sem jelent egyből allergiát. Az én lányomnak kb hat hétig kiütéses volt az arca, anyatejes volt, mégsem allergiás a tejfehérjére, szépen kitisztult az arca pár nap alatt mikor elmúlt az újszülött korszak. Off, nem szoktam ilyenbe belekötni, de pl ebben a kérdésben az elején nagyon zavaró, mikor többes számban ír valaki, holott csak a gyerekről van szó; először azt hittem az egész családod kiütéses lett.
2020. máj. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es igen ilyen nekünk is volt, de egy hét alatt letisztult. Gondolom orvos úgyis megnézi, mielőtt speciális tápot ír fel.
2020. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, nem tejfehérje allergia szerencsére 🙏
2020. máj. 11. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!