Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bérbe szeretném adni kislányom...

Bérbe szeretném adni kislányom keresztruháját, írnátok nekem pár ötletet, hogy hol lenne a legjobb hirdetni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Védőnőnél boltban tudod kirakni hogy bérne adnád.

Neten nem hiszem hogy bárkinrk is kéne, mert 990 a posta oda, 990 a posta vissza, + ha kosaras fidres fodris 3000 a legolcsóbb tisztítás, + a bérleti díj! Abból mÁr veszek egy next ruhát!

Mi van ha kiégetik vasalásnál, vagy leeszi a baba nem jön ki a folt!?

Nem hiszem hogy sokan kibérelnék.

2010. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kapkodnak majd érte. ha drágán adod, akkor vesznek újat inkább, ha olcsón, akkor meg neked nem éri meg. mennyiért akarod adni?
2010. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem is hallottam....
2010. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amerikából küldték neki ajándékba. Olyan igazi keresztelőruha, selyem és csipke, hosszabb, és nem látszik ki belőle a lába. Van hozzá vállkendő, zokni, kiscipő, sapka. Mindegyiken kereszt mintájú himzés van. Egyszóval nagyon különleges, sé szép, ezért sajnálnám, hogy csak sárguljon meg a szekrényben.
2010. júl. 30. 14:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Árra 10 ezer körül gondoltam, de én is csak megye szinten akarom bérbeadni. Úgy gondoltam, h 30 km-es körzetben mi elszállítjuk a ruhát.
2010. júl. 30. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!