Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír fel minden éjjel...

Miért sír fel minden éjjel már kb 2 hónapja az 1 évesem?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy a foga jön, de nem. Nincs melege, nem fázik, nem éhes. Valamije nagyon fájhat, mert szinte alszik, mégis sikítva sír, tépi ki magát a kezemből, dobálja magát, üti a fejét. Viszont ha telefonon mesét indítok neki, megnyugszik, de kb éjjel 2ig nem alszik el. Egyébként d.u 1x vagy néha 2x alszik, ha csak 1x, akkor 8kor már alszik, 10kor kezdődik a cirkusz... Ha 2x, akkor meg alapból fent van éjfélig.
2020. máj. 11. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy rosszat álmodik.
2020. máj. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Pavor is lehet.

Magánvéleményem, hogy nagyon nem kelleme egy 1 évessel mesét nézetni telefonon....

2020. máj. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előtte nem volt ilyen!? Esetleg szeparációs szorongás?! Bár az enyém a fejét nem ütötte, de 1 éves kora körül jelentkezett a szep.szorongás :többször ébredt, anyásabb lett, idegenektől megijedt stb. Nem biztos, hogy a telefon megnyugtatja az idegrendszerét, még nagyon pici, inkább dúdolj neki, mesélj, nézegessetek könyveket stb.
2020. máj. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos én is csak végső elkeseredésemben kapcsolom neki a mesét, különben nem tudna az apja sem aludni, meg senki a házban. Mindent próbáltam, de egyszerűen semmire nem nyugszik meg olyankor. Előtte nagyon jó alvó volt.
2020. máj. 11. 13:06
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha szeparációs szorongás lenne, akkor megnyugodna nálam, nem? Rosszat álmodna 2 hónapja minden egyes éjjelen? Talán 1 fokkal jobb, ha napi 2x alszik, de azt mondták, hogy át kell szoktatni napi 1-re.
2020. máj. 11. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam megnyugodott a fiam, de volt hogy kis időbe telt. Ki mondta, hogy 1 alvásra kell átszoktatni!? Lehet, hogy a gyereked igényli nappali 2_szeres alvást. Csak, ha 2 - szer alszik vigyázz nehogy túl sokat aludjon. Ha meg napi 1-szer alszik aludhat egy jó nagyot. A lányom volt ilyen éjjeli bagoly, hogy sokáig fent volt este, hiába vittem én előbb aludni. Legyetek sokat a levegőn, este legyen meg az alvás előtti menetrend. Játsszatok, nyugodjon le, olvassatok könyveket, énekelj neki, hogy lazuljon el, vagy ahogy ti szoktátok, aztán altasd.
2020. máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!