Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy influenzás vagyok...

Lehet hogy influenzás vagyok (belázasodtam fáj a torkom kicsit és végtagfájdalom). A babám két hónapos anyatejes, elkaphatja és ha igen veszélyes rá?

Figyelt kérdés
2008. nov. 23. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Elkaphatja az influenzát, ahogy te is elkaptad, ha az van, mert vírus, ezért lehet belőle járvány. Vegyél a gyógyszertárban oscillococcinum-ot és 3 nap alatt jobban leszel, még a babának is adhatsz és az anyatajenát is kap belőle védettséget.
2008. nov. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! A te szervezeted védekezik a vírus ellen, és az általad termelt ellenanygok a tejen keresztül átjutnak a pici szervezetébe is. Azért persze kúráld magad, de csak olyan szerrel, ami szoptatás alatt szedhető.

-Macska-

2008. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
elkaphatja de nem valószinű ha szoptatod mert a te szervezeted által termelt immunagyagok őt megvéddik!
2008. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!