Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki babavíz es bolti bébiétel...

Aki babavíz es bolti bébiétel helyett forralt csapvizet és házikosztot ad, az szimplán anyagi okok miatt?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem?
2020. máj. 13. 18:12
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%

Nem biztos, hogy csak anyagi.

2 unokatesóm közül, az egyik imádta a bébiételeket, a másiknak az elejétől kezdve hasmenése volt tőle, vagy volt, hogy le se nyelte.


Esetleg, szimplán a szülő nem szeretné ezt megvenni neki.

Kicsit olyan mint a macska-kutya. Nem mindenki veszi a tápot, van aki rendes kaját ad, és van aki ellenkezőleg

2020. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%

Ezek minek?


Csapvíz is jó, sima gyümit, zöldséget, husit is le tudsz turmixolni.


Valamikor nem voltak ilyenek, mégis egészségesebbek voltak a kölykök.

2020. máj. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem hiszem. Sőt, én több biomamit ismerek, aki szerint maga a sátán lakik a bébiételekben.
2020. máj. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Számomra a babavíz egyszerűbb, bébiételnél viszont van az a mennyiség, amiért megéri már pepecselni. Főleg ezekkel a pároló-turmixoló gépekkel pikk pakk meg van.

Nem hinném, hogy bármelyik választás mögött anyagi háttér lenne.

2020. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hát pedig nem elhanyagolható ára van a babavizeknek es a bébieteleknek se ha valaki csak azt ad.
2020. máj. 13. 18:36
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Én csak üvegeset adok neki, és azt tapasztaltam, hogy a rossz anya definíciói között ez az egyik tétel. A másik a bölcsöde meg a munka.
2020. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
31%
Egyiket sem adtunk a gyerekeknek de nem anyagi okokból, hanem mert mindkettő átverés.
2020. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Miért átverés?
2020. máj. 13. 18:53
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
Én a babavizet nem is értem. Mi olyan nehéz abban ha vizet kell forralni? Üveges ételt meg azért nem adok neki, hogy ne azokat az ízeket szokja meg. Nekem nem fáradtság készíteni neki ezt azt.
2020. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Babavizet sosem adtam, ellenben bebietelt igen. A víznek nem láttam értelmét, ugyanolyan a csapvíz is, bebietelbol meg egyszerűbb volt jó ideig az üveges. Egyiknek se anyagi oks volt
2020. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!