Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki babavíz es bolti bébiétel...

Aki babavíz es bolti bébiétel helyett forralt csapvizet és házikosztot ad, az szimplán anyagi okok miatt?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem?
2020. máj. 13. 18:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
38%

53 ezer Forintos Avent géppel pepecselni a bio alapanyagokat spórolás? 😂😂

Megint tanultam egy újat.

2020. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretek a konyhában sürögni, és szeretném ha az én főztömet szokná meg, de nem zavar ha valaki baby ételt ad. Mindenkinek más jön be.
2020. máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem anyagi.

A műanyag palackos víz kutatások alapján sokkal problémásabb egészségügyi szempontból. Utazásra azt vettünk, de otthon csapvizet ivott. Nálunk kiváló minőségű és finom is.

A bébiétel: első gyereknél sokat vettem, de csak azért mert utált enni és nem volt túl motiváló, amikor gondos főzőcske után egy falatot se evett.

Második gyerekünk viszont zabagép, öröm főzni neki, mert mindent jó ízzel fogyaszt, hamar rákapott a mi ételünkre is (nem blw-ztünk klasszikusan, de hamar áttért a darabosra is, 10 hónaposan már mindenféle pürésítés nélkül evett). Na neki felesleges is lett volna venni, mert még az 1 év feletti kaják is 80 %-ban pépek, alig van benne normális állagú, ó pedig azt szereti.

2020. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%

Én kezdetben üvegeset adtam neki, de nem ette meg, csak a gyümiket. Azokat még mindig adok neki. Kb 7 hónapos korától azt eszi amit mi.

Babavizet én megveszem, és sokan kérdezték, h mi a különbség. Hát az, hogy gondolom itt nem mindenki lakik újépítésű házban, és bizony régen a vízvezetékek vasból voltak, amikről a vasreszelék leoldódik. Nem is olyan rég volt ebből balhé egy Bp.-i társasháznál, hogy veszélyes és ki is emelték, hogy kismamák ne igyanak abból a csapvízből.

Lányom most 11 hónapos.

2020. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%
#11 Nem anyagi értelemben írtam azt, hogy megéri. Hanem, ha már rendes mennyiséget eszik a gyerekem, akkor szívesen főzök neki. 1-2-3 kanálnyi étel miatt viszont kb nem éri meg nekiállni.
2020. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%
15: ez is kétélű amúgy. Én se szívesen fogok hozzá 2 kanál miatt főzni. De nem is szívesen dobom ki az 500 forintos bébiételt, amiből 4 kanálnyi hiányzik.
2020. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igazábol azt is megelégeltem, hogy ebben a karantenos időben folyton a dmet jartam babavízert, egy nap egy üveg elfogy.

Aki forralja a vizet az meddig forralja? Es miben tárolja és meddig?

2020. máj. 13. 21:01
 18/24 anonim ***** válasza:
57%

En babavizet adok neki, mert itt ahol lakunk budos kloros a viz. Sokszor feheren habzik ha engedjuk ki. Igy en csak asvanyvizzel fozok.

Elso izeknel foztem neki de miutan minden rajtam, a falon, es minden mashol volt csak a szajaban nem igy valtottam.

13 hos, nagyon jo evo fiam van.

2020. máj. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
15%
A csapvízet nem kell forralni,hiszen ivóvíz tisztaságú....
2020. máj. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
67%
Mikor kicsi voltam... 35 évvel ezelőtt még nem volt babavíz. Mégis túléltem. 😁
2020. máj. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!