Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen homersekleten adjatok...

Milyen homersekleten adjatok a babanak a bebietelt?

Figyelt kérdés
8 hos babammal lesz egy 45 perces utunk pint beleesik a tizorai es viszek neki egy uveges bebietelt. Azt szabad ugy adni ahogy van nyilvan ha nem tok hideg vagy meg kell melegiteni? Otthon mindig meleg amit frissen fozok neki es ha nagy ritkan kap uveges kajat azt is megmelegitem de kocsiba ugye nem tudom. Nem baj?

2020. márc. 13. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Vigyél neki gyümölcsösetm amiben nincs husi. Én azt nem szoktam melegíteni. Attól tuti nem lesz baja te se melegen eszed a gyümölcsöt. Nekem is 8hónapos a kislányom én mondjuk simán adok neki banánt elmajszolta egyedül. Vagy viszel kis üvegbe reszelt alma banán pl. Vagy mangó keksz. Ilyesmiket szoktam.
2020. márc. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem cumisüveg melegítőt,amibe a bébi ételt is meg lehet melegíteni.Nagyon jó,szeretjük,mert dokat utazunk.A szivargyújzóba kell befugni és fölmelegíti a kaját.
2020. márc. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak en nem melegitem meg a bebikajat a lanyomnak? 😅 volt mikor megmelegitettem de kb 2 perc alatt visszahul olyanra mint amikor megbontottam :/
2020. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!