Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leteszem odakint a földre és...

Leteszem odakint a földre és ordít?

Figyelt kérdés

1 év 1 hónapos gyerekem a lakásban már gyönyörűen totyog. Leguggol, feláll, fordul és egész gyorsan megy kapaszkodás nélkül, odakint viszont nem tudom letenni. Ahogy a lába a fűre, földre, betonra ér, rögtön sír és kapaszkodik vissza rám. Egy lépést se hajlandó tenni, pedig bent már elég stabil. Bent főként mezítláb megy, de kipróbáltam, és a kinti cipőben is lépeget, tehát nem az a gond, hogy abban bizonytalan.


Ötlet?

Más is járt így?

Második gyerek, elsővel nem volt ilyen gond. Ahogy megtanult járni, mindenféle szoktatás nélkül sétált kint is.


2020. máj. 15. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Tehát otthon felöltözteted, a karodban kiveszed és utána leteszed, hogy menjen? Simán fogd kézen ehelyett és sétálj ki vele az ajtón.
2020. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

🙈 A negyedikről nem fog a saját lábán legyalogolni a lépcsőn ennyi idősen. Vagy hogy gondoltad? :)

Ha nem lakásban laknánk, nyilván járás előtt is mászhatott volna kint.

2020. máj. 15. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Khm, említetted valahol, hogy a negyedik emeleten laktok? Ja, nem. Vegyél vissza kicsit.
2020. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Tok normalisan valaszolt a kerdezo(eloszor😂)Na mindegy...

Szezomotoros erzekeles problemaja, szoktlan neki es furcsa. Az en gyerekem kifejezetten a fű erintesekor csinalta ezt. Leteritettem egy nagy pledet leultem vele es a pled szelerol baratkozott a fuvel tepkedte ilyesmi aztan szep lassan megszokta. Probald megmutatni neki h ez erdekes, vedd az oledbe guggolj le vele es hagyd h pl a kezevel erintse a foldet.

2020. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

6!



Odakint: a bejárati ajtón kívül. Honnan kellene tudni, hogy nem kertesházban lakik? Honnan kellene tudni, hoyg a 4. emeleten lakik? Vagy felétek csak ez a két lehetőség van, kerteshez és negyedik emelet? Felénk van pl földszint is a panelban.

2020. máj. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Még csak nem is panel. ;)


Köszi, 4-es!

Szenzorosságra gondoltam én is, de fura, mert nem csak a fű, homok, hanem a beton se tetszik neki, az meg pont ugyanolyan mint az erkély burkolata. 🤔

Csak rosszul jött ki ez a "karantén", hogy lezártak mifelénk minden parkot, játszóteret, így nem volt hova letenni biztonságosan. Utoljára 6 hónaposan volt füvön a nagyszüleinél. :(

2020. máj. 16. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!