Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert kel fel a baba ha leteszem?

Miert kel fel a baba ha leteszem?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem alszik az agyban, azonnal felkel ha leteszem. Csak rajtam hajlando aludni, vagy olben. Igy ha alszik sincs idom tole. Mit csinaljak hogy ne keljen fel?
2018. jan. 14. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi még ugye? Az enyém is ilyen volt. Hordozd otthon kendőben. Nem szokik rá.
2018. jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És hogy miért. Az újszülöttek, pár hetes babák még nem alszanak mélyen így könnyen megébrednek. Testközelségre vágynak. Nem szeretnek egyedül lenni.
2018. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kb. 20 perc után merülnek mély álomba, ha hamarabb teszed le azonnal felébred.

Én is a hordozást javaslom, abban szépen alszik az én babám is. Ha jó idő van babakocsival vidd le sétálni, ha már elég nagy hozzá.

2018. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 honapos.
2018. jan. 14. 13:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne az agyba tedd, azt nem szeretik. Jobban szeretik a "kucko" szeru kicsi dolgokat, amit kitoltenek a testukkel. Pl mozeskosar, hordozo.
2018. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%

Vágd tarkón, vagy szigszallagozd oda...


Butaságot félre téve: teljesen normálisan működik. 9hónapig tartottad. Üdvözöllek a kisbabás létben.

2018. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!