Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos lányom iszonyatosan...

15 hónapos lányom iszonyatosan fél a hóban, latyakban. Egyszerűen nem engedi, hogy letegyem. Ha leteszem, egy lépést sem akar megtenni. Hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne játszani kint, de így...

2018. jan. 21. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell erőltetni, majd jövőre. Az én kisfiam is 15 hónapos és, ha havat akarok adni a kezébe azt mondja, hogy mem mem memmm:)
2018. jan. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én most behoztam egy tálban, kicsit megfogdosta, de annyit értem el vele, hogy kimondta először hogy nemjo :D
2018. jan. 21. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

:D Aranyos!

Az enyém 15 hósan nem akart a talajon, füvön menni, csak a járdán, aszfalton volt hajlandó. Pár hónap alatt kinőtte.

2018. jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Én fiam se szerette ennyi idősen, ne erőltesd. Most 3 és fél éves, és nem lehet kiszedni a hóból.
2018. jan. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem, félre ne értsétek, csak olyan jó lett volna ma kint játszani! A fűvel, homokkal már megküzdöttünk, ezt is legyűrjük egyszer. :D
2018. jan. 21. 12:38
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem tetszik neki nem tudsz mit csinálni.

:D (1es nálunk is ugyanez a mem-mem)

Szóval meg sem akarja fogni. Ha rálép meg leül és húzná le a csizmát.

2018. jan. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!