Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyomnak 39 fokos laza...

Kislanyomnak 39 fokos laza van. Gondolom a foga miatt. Mivel vigyem le a lazat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nurofen kuppal,pár perc alatt leviszi.
2010. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős??Germicid kúp vagy Nurofen ha több mint 3 hós és ha ezek se segítenek akkor vizes lepedő .....
2010. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
12 hos lesz augusztus 10 en. koszonom a valaszokat
2010. júl. 29. 19:04
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem vidd el orvoshoz, fogtól nem lehet ilyen magas láza

nekünk volt egyszer 38,5 és a védőnő már erre azt mondta hogy irány az ügyelet, fog nem csinál ekkora lázat

és így is lett, beteg volt szegény, piros volt a torka

2010. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
így van, a fogától nincs 39 fokos láz. ha most nem is viszitek be, reggel mindenképp vidd dokihoz. addig nurofen, panadol, kúp, váltogatva 3 óránként, hha nem megy le neki. azt nézd, h mindig más legyen a hatóanyag. ha semmi nem viszi le neki, akkor hűtőfürdő, de egyszerre semmiképp ne adj 2 féle gyógyszert neki. a 3 órát min. várd meg a 2 hatóanyagú szer között, ha pl. a nurofen leviszi, akkor kaphat azt legközölebb is, de akkor 6 óra kell, h elteljen. jobbulást!
2010. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonjuk szepen a segitseget.
2010. júl. 29. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám is 12 hós lesz aug 6án. És neki is ilyen magas láza volt hétvégén! Elvittem dokihoz!De igen is a fogától volt!HAsmenése is! Ugyan is 4 foga jön egyszerre szegénykémnek!!!:(Én Nurofen szirupot használok nagyon jó!
2010. júl. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!