Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A kislányomnak eltérőek a...

A kislányomnak eltérőek a fülei. Az egyik teljesen fejhez tapad a másik normális mértékben eláll. Úgy gondolom elnyomhatta az anyaméhben. Valakinek hasonló prbléma volt-e? Magától rendbe jöhet? Mennyit változhat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is ilyen, de én csak akkor veszem észre igazán, ha a tükör előtt vagyunk vele. Most három hónapos, de nemrég jöttem rá, hogy azért tűnik úgy, mintha jobban elállna, mert feljebb van, és méretében is eltér. Próbálom azon az oldalán fektetni többet, majd meglátjuk.
2010. márc. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
küldjek fotót a saját fülemről? :) ha azt meglátod szerintem nem lesz ellenedre a kislányod füle:)
2010. márc. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiam nagy súllyal született és az egyik füle felső része szó szerint lehajlott ,mert elnyomta az anyaméhbe.Olyan volt mint egy kis kutya fül .Kb 2 hónapos korára gyönyörű szimmetrikus fülei lettek.Most 9 hónapos és tökéletes!!!
2010. márc. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én fülem "kutyafül" maradt! (2. vagyok)
2010. márc. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elálló fület csak műtéttel lehet a fejhez közelebb állítani. Nekem is megműtötték egy éve, és azóta minden OK.
2011. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!