Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha választani kellene, akkor...

Ha választani kellene, akkor a férjedet/feleségedet, vagy a babádat választanád?

Figyelt kérdés

Abban az esetben, ha nincsen párkapcsolati probléma, szerelem van.

Azért kérdezek ilyet, mert annyira fura, hogy eddig a férjem volt életem értelme, és nagyon szeretem, viszont most a babám iránt olyan szeretetet érzek, mint még soha semmi és senki iránt. Gondolom ti is így vagytok vele.


2020. máj. 21. 14:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

De jó hogy itt értetlenkednek emberek akik DIREKT nem akarjàk érteni a kérdést és félremagyaràznak.

A férjemet vàlasztanàm.

2020. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
11-es, em sem értem miért nem lehet értelmezni és őszintén válaszolni :)
2020. máj. 22. 00:55
 13/18 anonim ***** válasza:
73%
A férjemet választanám.
2020. máj. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
35%

11!


A kérdés provokáció. Ilyen választásra a budos életben nem kerülhet sor. Nem csoki és vanília fagyi között akar választani, hanem a férj és a ygerek között. Nem tudom feletek hogy van, de felénk a kettő nem ugyanaz. Az érzelmeim a gyerekem felé még csak nem is hasonlítanak az érzelmeimhez a férjem fele. A többség mindig azzal jön, hogy pasit bármikor tálal másikat. Ezt a partner is tudja? Hohy ő csak egy pasi? Vagy ahogy itt szoktak fogalmazni, csak egy "fax"? Hogy bármikor behelyettesíthető, lecserélhető ?

2020. máj. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A gyereket választanám. A párom jobban képes magát megvédeni, nagyobb az esélye a túlélésre, mint a magatehetetlen védtelen gyereknek.Neki aztán semmi esélye. Ha nekem a szülőjének (akár apja akár anyja vagyok) nem ő a legfontosabb amíg ilyen védtelen, akkor kinek? Amúgy egy normális szülő azt mondja hogy "velem tegyenek amit akarnak, de a gyerekemet engedjék el". Szerintem
2020. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
14 és 15 nektek sem sikerült értelmezni a lényeget.
2020. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nincs semmiféle "erősebb" meg jobban meg tudja védeni magát... csak egyet választhatsz, a másik nincs többé. De úgy néz ki kicsit túlértékeltem a gyakori népének intelligencia-szintjét, hogy egy ilyen egyszerű dolgot nem tudnak felfogni :D hagyjuk is
2020. máj. 25. 22:03
 18/18 anonim ***** válasza:
De, fel tudjuk fogni a kérdésedet. Most, hogy ősanya vagy, minden a gyereked körül forog és a férjed lehet a levesbe. Ok, egészségedre.
2020. máj. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!