Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki babájának nem sikerült az...

Aki babájának nem sikerült az újszülött kori hallásvizsgálat az egyik fülére mi lett végül?

Figyelt kérdés

Nekünk kétszer is megpróbálták, de a jobb fülére nem sikerült. Azt mondták, mintha elindult volna valami, de aztán mégsem. Mondták, hogy valószínű, még nem szellőzött át teljesen neki. Úgy volt, hogy vissza kell mennünk a kórházba újabb vizsgálatra, megvolt az időpont is, de felhívtak, hogy ne menjünk a vírus miatt.

Volt már valaki így? Mi lett végül? Hall a gyerek?



2020. máj. 21. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Minket is visszahívtak, tökéletes a hallása. Én is aggódtam, de ilyenkor általában csak nem tisztult még ki teljesen a magzatvíz (v máz? Már nem emlékszem) a fuléből.
2020. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Bízom benne, hogy nálunk is ez van. Figyelgetjük, szerintünk nincs baj vele.
2020. máj. 21. 22:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Most mennyi idős? Próbáld meg hogy valamit csorgetsz a kérdéses fülénél, ugyanúgy reagál e, mintha a másiknál csorgeted.
2020. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most 2 hónapos múlt. Úgy vesszük észre, hogy reagál.
2020. máj. 21. 23:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Esetleg magánba elmenni, ha van ilyen?! Nem tudom van-e. 🙄
2020. máj. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A 2. sikerült. Minden rendben van.
2020. máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne aggódj nagyon szerintem. Hamarosan meg úgyis újraindul az összes rendelés és akkor mehettek 🙂
2020. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Szerdára van az új időpont, de úgy kell vinni, hogy alszik, amit nem tudom, hogy fogok megoldási, mert már nem úgy van, hogy eszik alszik. Közel is lakunk a kórházhoz, annyi idő alatt nem fog elaludni, plusz ha kiveszem a hordozóból biztos felébred.
2020. jún. 1. 11:18
 9/11 A kérdező kommentje:
*megoldani
2020. jún. 1. 11:18
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyet se hallottam meg. Nem is tudom ezt hogy gondoltak 😀 az en gyerekem max 30 percet alszik nappal. De szerintem ne aggódj. Megoldják ok ezt 😀
2020. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!