Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bátorítanátok egy kicsit?...

Bátorítanátok egy kicsit? Lehet ennek pozitív vége?

Figyelt kérdés
2-3 hete vettem jobban észre, hogy a most 13 hetes babám nem gagyog. Jövő kedden viszem orvoshoz, utánanéztem a neten és semmi jót nem olvastam ezzel kapcsolatban. Már rég gagyognia kellene. Másik "tünet" , hogy nem fordítja a fejet a hang irányába. Egyébként figyelmes, nagyon kedves mosolygós baba. A kórházi újszülött hallás vizsgálat jó lett.

2018. febr. 16. 14:02
 1/8 anonim válasza:
78%
Ha a hallásvizsgálat jó lett, akkor mi miatt félsz?
2018. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Az én fiamnak szuletésekor nem volt gép, igy pár hetesen akartak csinálni neki hallásvizsgálatot, akkor meg egyik fulére se mutatott ki hallást. Egy hét múlva kontroll, ott se volt jel... gondolhatod... Azt hittem siket. Szegénynek egész nap csapkodtam a szekrényajtót, ráztam a kulcscsomót (visszagondolva megmosolygom magamat :)) aztán kikerült, hogy tele volt trutyival a füle, az fogta vissza a rezgést, ezért nem mutatott hallást a gép (és hallatott minimális hangot).

Először csepegtettem neki, végül fülmosás lett.

Na szóval lehet a te babád füle is be van dugulva, azért nem reagál úgy a hangra.

Drukkolok.

2018. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat az elírások miatt, a telefon néha önállósítja magát.
2018. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elsőnek: gondolom hall, de lehetséges, hogy nagyothalló. Alapvetően 2 probléma lehet. Vagy hallással van gond, vagy neurológiai...
2018. febr. 16. 14:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Másodiknak: köszönöm, remelem nincs nagy gond.
2018. febr. 16. 14:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Mi lett végül?
2019. febr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést. Most 15 hónapos a kislányom . Még akkor 13 hetesen voltunk a Margit kh fejlődésneurológiai osztályán. Ott azt mondtak h semmi gond. Doki tapsolt egyet a szeme előtt és össze csukta a szemét rá. Ez elegendő reakció volt szerinte. Akkor nem nyugodtan meg annyira, de két hét múlva elvágták ezeket a tüneteket. Azóta is mindent egy picit később csinál. Pl 10 hónaposan kezdett el mászni. Azóta is csak mászik, önállóan nem jár még. Ki sújtó egyenlőre türelemre int. Szóval összességében egetrengető baj nincs, valószínű egy picike idegrendszeri értetlenség. Emiatt lehet h kicsit később csinál dolgokat
2019. febr. 22. 08:38
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat konduktor türelemre int...
2019. febr. 22. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!