Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt akinek a kòrházban...

Volt akinek a kòrházban a hallásvizsgálat az egyik füleben jò lett a másikban meg az 5 szintből csak kettőt tudtak megnézni? Mi lett később a vizsgálatnál?

Figyelt kérdés
Azt mondták hogy valószínű, magzatmàz van a baba hallòjàratàban. De én nagyon megijedtem...
2017. nov. 6. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Kisfiamnal az egyik ful nem ment az a "vizsgan" kb masfel het mulva kellett visszamenni a korhazba, hogy ujra megcsinaljak, akkor mar minden rendben volt. En is megijedtem, de azt mondtak, ez gyakran elofordul.
2017. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nalunk is ugyanez volt, eloszor egyik se stimmelt, azt mondtak valoszinuleg a sok magzatmaz miatt, probaljuk meg kesobb. Megneztek az egyik fule teljesen oke volt de a masik meg mindig semmi... enis megijedtem hiszen az anya ilyenkor aggodik, harmadszorra is megvizsgaltak es szerencsere minden rendben volt, a magzatmaz meg johany napig akar hetig ott lehet es akadyozhatja a vizsgalatot. Ne aggodj!
2017. nov. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!