Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Sólyom vezetéknévhez milyen...

A Sólyom vezetéknévhez milyen különleges lány és fiú nevek illenek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 22. 20:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
15%
Magyarosnak tartott nevek között is van gyakori (Botond, Attila, Csongor, Szabolcs... Boglárka, Luca, Virág) csak azok nem különlegesek, merthogy gyakoriak :) én azért írtam különlegesebbeket, mert Kérdező ezt kérte és szerintem is magyarabb név illik ehhez a vezetéknévhez, de nem feltétlenül azért, mert az én ízlésemet tükrözik, bár szerintem mind még a teljesen vállalható kategória, nem egy Taksony. Teszem hozzá egy Gyula is elég különleges lesz már az ő korosztályában, de gondoltam, hogy az tuti nem tetszene, mert a különleges alatt azért nem a divatból már kimentet szokták érteni.
2020. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
38%

Kedves tizes,

Az a válaszadó vagyok, a magyar nevekre szavazott. A lányomat Elza Katalinnak hívják, nyugodtan üsd fel Anonymus írásait, megtalálod benne mint ősmagyar neveket. Ja, mégse, hoppá. Csak ez a két véglet van?

2020. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a Sólyom pont kukonleges,azert atlag nevet valasztanek hozza,egy Kiss Kovacs Szabohoz mehet a kulonlegesebb,de nalatok szerintem eleg lenne egy egyszerubb is. Ne csinalj belole bohocot.
2020. máj. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Sólyom Csaba ismerősöm, így nyilván ő jutott eszembe. :D
2020. máj. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
49%

Stella, Lilla, Anna, Regina.


Csanád, Csaba, Vince, Gergő

2020. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Manó

Virág, Napsugár 😂

2020. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!