Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Sólyom vezetéknévhez milyen...

A Sólyom vezetéknévhez milyen különleges lány és fiú nevek illenek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 22. 20:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%

Bercel, Etele, Frigyes, Lénárd, Regő, Zerind

Édua, Enet, Gyöngyvér, Imola, Lelle, Lenke, Sarolt

2020. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Nem vagyok egy nagymagyar ősanya, de ehhez a gyönyörű vezetéknévhez egészen biztos, hogy egy régi magyar nevet választanék. Kedvencem az Eszténa, Ella, Lelle Helka. Fiúnevekben Huba, Kolos, Keve, Regő.
2020. máj. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Nekem azonnal a Krisztián jutott eszembe. Lány névnek talán a Bernadett, ami illik hozzá. Én mindenképp egy kicsit hosszabb nevet adnék.
2020. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
Ferdinánd nekem ez teszik
2020. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Tamás, Antal, Bertalan
2020. máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Ilyén idétlen nevekre, mint a Bertalan ment a kéz, közben a magyar nevekre meg a mínusz? Gratula
2020. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%

Én ilyen kérdéseknél mindenkire zöldet szoktam nyomni, mert ízlésben nincs hasznos vagy haszontalan, de igen, a Bertalan egy szép név. Ellenben itt felsorolt magyar nevek nagy része elég szörnyű szerintem. Attól, hogy magyar valami, még lehet borzalmas. Most komolyan egy Huba vagy egy Gyöngynek a vére mitől kevésbé idétlen?

Kérdező, bármilyen név illik, ami nem N-re vagy M-re végződik. Nekem tetszik hozzá a Helga, Izabella, Johanna, Gellért, Kornél.

2020. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15%
Utolsó, alaposan bokán rúgtad önmagad :D
2020. máj. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Ami különleges, azaz ritka, az azért az, mert kevés embernek tetszik.
2020. máj. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Miért rúgtam volna bokán magam? Ízlésen nem lehet vitatkozni, elfogadom, hogy másnak az ilyen nevek tetszenek, zöldet is nyomtam rájuk. És kiemeltem, hogy ezek SZERINTEM szörnyű nevek. A személyeskedő komment, amiben idétlennek nevezett valaki egy nevet, az viszont gáz. Nem értem miért kell személyeskedni egy ilyen kérdésnél, tényleg ennyi intelligencia nem szorult az emberekbe, hogy egy ilyen egyszerű kérdésnél ne kezdjék el oltani a másik válaszait? Azért remélem aki az ősmagyar neveket tartja csakis és kizárólag jónak, annak Vérbulcsúnak, Vidorkának, Gyopárkának, vagy Nyéknek hívják a gyereküket.
2020. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!