Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugyan ilyen idő különbséggel...

Ugyan ilyen idő különbséggel születnének?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van négy lány, mindegyiket 1 férfi ejtené teherbe. 1 hónapban, minden héten 1 lánnyal lenne együtt. (Minden rendben menne, mind a 4 terhessé válna) akkor 9 hónap múlva mind a 4 lány sorban 1 hét eltéréssel szülne?

2020. máj. 23. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre kb nulla az esély.
2020. máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség ideje nem fix idötartam, a megszokott 9 hónap/40 hét csak átlagérték!
2020. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem


A terhesség 38-42 hétig tart


Ennek a közepe a 40...

2020. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem.
2020. máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Eléggé kizárt, de azért vannak néha véletlenek.

Egy közeli rokon járt úgy, hogy megszülte a babát, bekerült a szobába, és ott kiderült, hogy a mellette fekvö nönek is az ö férje az apja, egy napon szültek és véletlen egymás mellé kerültek.

Egyik sem tudott a másikról, mindketten igen sokszor voltak együtt az apával, akár az is elöfordulhatott volna, hogy egy napon lettek terhesek.

Mindenesetre az apa igencsak megdöbbent, amikor bement látogatóba...

2020. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a tesóm és a féltesóm 2 nap különbséggel születtek....

Ne firtassuk..🤨

2020. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
oké, 5-6, de a kérdés nem az, hogy csinálhat-e egyszerre több gyereket, hanem az, ha hetes különbséggel történik a teherbe esés, akkor ilyen különbséggel is szülnek-e.
2020. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az 5-ös vagyok és azt akartam a válaszommal, hogy könynen lehet, hogy AZONOS napon lettek terhesek, szóval lehetséges, hoyg egyforma hosszú volt a két terhesség.
2020. máj. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyanezt próbáltam levezetni

Kb 1 hét volt köztük...

2 nap különbséggel születtek

6

2020. máj. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!