Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tej alergia örökölhető?

Tej alergia örökölhető?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen! Sajnos nagyon gyakori is (kb. 50%, hogy a gyermek örökli)
2010. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom igen, de ki is nőhető!
2010. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Tejallergia úgy mint tejfehérje allergia? Vagy tejcukor allergia/érzékenység? MErt utóbbi nem örökölhető, az tuti. Legfeljebb a hajlam. Én laktózérzékeny vagyok, nem is szopizhattam. A fiam most 11 hós és nincs semmi baja. Nagyon odafigyeltem az elején a tünetekre, óvatosan szoptattam, de hál'istennek semmi jele annak, hogy ő is tejcukor allergiás lenne. A tejfehérje érzékenységről is úgy tudom, hogy nem örökülhető, csak a hajlam, de ebben nicns annyi tapasztalatom.
2010. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 30. 14:23
 5/8 poci-maci ***** válasza:
100%

szia igen sajna örökölhető én is tej allergiás vagyok és a kisfiam is az!

Nagyon rossz mert nem mindent ehet meg amit más ilyen korban igen! 18hós kisfiú anyukája!

2010. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ..és van olyan hogy később kijön mondjuk 3 éves korban?
2010. okt. 27. 14:50
 7/8 anonim ***** válasza:
A hajlam örökölhető és igen, van olyan, hogy később jön ki. Sőt, olyan is van, hogy csak felnőtt korban, ezért is kell nagyon odafigyelni és lehetőség szerint betartani a legújabb ajánlásokat.
2010. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2010. okt. 28. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!