Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor nyáron lehet téli...

Ilyenkor nyáron lehet téli gyerek ruhákat kapni a C&A-ban? Most jutott eszembe, hogy lejár a DM-es kupon, és le kellene vásárolnom.

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom hol laksz de én Debrecenben a Fórumban lévő üzletben pont tegnap voltam és ki is néztem egy jó kis vastag őszi dzsekit. Téli cuccokat nem láttam, de őszi, vastagabb dolgok már voltak. Én szerintem azt fogok belőle venni, bár lehet hó végére a téliek is megérkeznek.
2010. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi, én budapesti vagyok. Lehet, hogy a júliusiból akkor valami őszi kabátkát veszek (ha kapok), és hátha augusztusra megérkeznek a téli holmik is.

2010. júl. 30. 12:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A múltkor az Arénában rengeteg télikabát volt, én is vettem egyet, 2200 Ft volt, ha jól emlékszem.

De voltak overálok, meg több téli cucc is, bár azokat nem néztem meg annyira.

2010. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van téli is most, méghozzá a tavalyról megmaradtak, csak jóval olcsóbban. Mellette meg már vannak új vastag őszi cuccok is.
2010. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Árkádban a héten láttam kiskabátot nagyon olcsón.
2010. júl. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!