Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » OLyan sportkocsit szeretnék,...

OLyan sportkocsit szeretnék, ami teljesen vagy majdnem teljesen vízszintesig dönthető és átfordítható a tolókarja. Tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasonló kérdést tetem már fel én is, mert én is ilyet szeretnék, de sajnos nem igazán van. Állandóan a neten keresgélek, és elég nehéz. Mondjuk lapra csukódó kocsikból vannak, amik kisebb méretűek, és dönthetől, meg át is fordítható a tolókarjuk, pl: a Chipolio flora elég kicsi, könnyű, csak 30 ezer újonnan,aztán Peg perego venezia, Giraffe clubnak is van ilyesmi kocsija, Pierre cardin 822...hirtelen ennyi jutott eszembe, keress rájuk a neten. Én is ezeket nézegetem, nekünk az 1 éves lányunknak kellene, de olyat szueretnék, ami jó lesz majd a kistesónak is.
2010. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekünk Esprit van én a nagyobbik lányomnak vettem, mert az első (CAM) amelyikhez mózes is volt meg sport ülés is, az nagyobb összecsukva, bár annak is dönthető volt a támlája. ez kicsi de nem lehet átfordítani a kart
2010. júl. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
5 hetes a babám,neki szeretnék ilyen kocsit,van egy nagykocsink de iszonyat nehéz.Szerintetek ha nem átforditható tolókarú kocsit vennék és nem látna séta közben,hogy viselné?Igazából kinéztem már egy kocsit:Neonato Piuma-t,nektek hogy tetszik?Raknátok bele ilyen pici babát?
2010. júl. 30. 13:10
 4/6 anonim ***** válasza:
én addig nem tettem ki őket a mózesből, amíg nem lehetett őket egy kicsit döntve ültetni. Ott éreztem biztonságban és így látott is engem. Igaz nekem decemberi mind a kettő, így pont tavasz végére nyár elejére lehetett elővenni a kisebb kocsit.
2010. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kb. 6hetes kora óta olyanba van,h nem velem szemben volt,mert volt egy olyanunk is,amibe velem szemben volt,de eltörött a kereke,drágán csinálták volna meg,igy mi baby design minit vettünk,azáta használjuk,nagyon elégedett vagyok vele,mikro azt megvettük,még a doki néni is azt mondta lehet olyanba tenni,mert a bébihordozóban sem vizszintesen fekszik és ugy sem egész nap van a babakocsiban sem,söt szt mondta jobb is a nem teljesen vizszintesen dönthetö babakocsi,mert ha bukik vissza esetleg a baba,akkor kijön a szájából,mondjuk nekünk ilyen gondunk nem volt azért.

Szerintem nagyon jó az a babakocsi amit kinéztél,én beletenném a babámat,mert a miénk is hasonló egyébként!

2010. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nézd meg az Easy Go sportkocsit,viszintesig dönthető,de ugy állitod a háttámláját ahogy te akarod,szabályozható mi mostanába vettük és elég jó kényelmes, könnyü van hozzá esővédő lábzsák csak nem lehet átforditani a tolókart 20ezer volt
2010. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!