Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beba ha pro 2 +6 hónapos...

Beba ha pro 2 +6 hónapos kortól tápszere ad még az orvos receptet vagy azt már csak annélkül lehet venni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
3 éves korig felírhatja az orvos, 800 Ft-tal olcsóbb így mint recept nélkül. Egyébként van olyan gyógyszertár ahol csak receptre adják ki.
2010. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk csak 1 éves korig írják fel a tápszert.
2010. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy 6 hós kortól a nem HA tápszerekre nincs már támogatás. Én a DM-ben veszem, Beba Pro 2 (tehát sima, nem Ha), ezt eszi, most 11 hós. Ezt szereti, a 3-ast nem szerette és felkelt tőle éjjel enni, pedig 2 hós kora óta alszik egész éjjel. Nekem a doki mondta, hogy ha nem HA, akkor nincs különbség 6 hós kor után adható tápszerek árai között.
2010. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint. Biztos, hogy van támogatás a Ha-ra, hiszen mi receptre kapjuk, pedig már két éves a lányom! azt mondta az asszisztens, hogy három éves koráig fel lehet írni, de mi váltunk tejitalra, mert úgy nem kell receptért rohangálni és talán olcsóbb is. Volt, hogy egy-egy dobozzal vettem patikában recept nélkül, úgy 800 forinttal volt drágább.

Nem hiszem, hogy fel tudná írni a doki ha nem lehetne.

2010. aug. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tegnap 22.25-ös vagyok

Igen, HA tápszerre van, simára nincs. Én is így tudom.

2010. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!