Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos körüli kisbabák...

2 hónapos körüli kisbabák szülei, Ti mennyit alszotok? A babátok mennyit alszik?

Figyelt kérdés
Nálunk vannak jobb-rosszabb napok, de alapvetően sajnos most még nagyon összevissza alszik a babám, éjjel többször szopizik még, nappal is rapszodikus az alvása. Bődületesen fáradtak vagyunk a férjemmel. Tudjuk, hogy ez ilyen, van már gyermekünk, csak hozzászoktunk a jó alváshoz a jóalvó 7 és 5 évesünk mellett.

2020. jún. 3. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó alvók voltak, ennyi idősen már egyszer sem keltek éjjel, 10-12 óra alvás egyhuzamban megvolt. Cserébe nappal egyikük sem aludt fél óránál többet, míg el nem kezdtek kúszni.
2020. jún. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 hónaposan 3x kelt enni éjjel, aludt is vissza, addigra én is hozzászoktam ehhez. Most három hónapos múlt, csak kétszer vagy egyszer kel, cserébe van hogy én nem tudok aludni, most 2:30-kor kelt elsőre, és azóta nem tudtam visszaaludni, most magamra tettem hadd szopizzon álmában... tegnap oltást kapott így kicsit nyűgösebb
2020. jún. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

6 hetes, ahogy írod, vannak rosszabb és jobb napok. Alapvetően eszik olyan 10:30-11:30 körül este, azzal kihúzza 2:30-5:30-ig,aztán 6 és 8 között. 2,5-4 óránként eszik nap közben is, dél és hat körül van egy aktívabb periódusa, illetve mostanában éjfél körül is sajnos :(

Én sem bírom az éjszakázást, s férjem besegít hétvégén

Sajnos refluxos így a gyors kaja - büfi nálunk nem játszik, mert mindent vissza hányna, többször büfiztetünk és kaja után legalább 20 percig függőleges helyzetben tartjuk, ez éjjel rossz, de majd kinövi és így legalább benn marad amit megevett :)

2020. jún. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 hónaposom este 3-4 részletben alszik olyan 8 órát, napközben alig... Olyan 3 körül alszik 1 órát, egyébként csak cicin bóbiskol.

Ha tudnék annyit aludni, mint ő, nem lenne gond, de ha mocorog álmában, én nem tudok :) Akkor már jó napom van, ha 3 részletben alszok 6 órát.

2020. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!